Zamilováváte se, i když jste ve vztahu? Co to znamená a co s tím?

5. 11. 2019
Zamilováváte se, i když jste ve vztahu? Co to znamená a co s tím?
Láska si nevybírá, a tak se může stát, že se zamilujete i ve chvíli, kdy máte vážný vztah nebo jste vdaná. Může se to stát i několikrát za život, ale ještě to neznamená, že byste kvůli krátkodobému vzplanutí měla opouštět současného partnera.

Udržte tajemství

I když jste v dlouhotrvajícím vztahu, přece jen jste jen člověk, ne robot. A tak není nic neobvyklého, že se vám tu a tam zalíbí někdo jiný, samozřejmě platonicky. Někdy se ale může stát, že je poblouznění trochu hlubší a vy máte pocit, že jste se zamilovala. Důležité je o tom za žádnou cenu nikomu neříkat. Svěřte se maximálně nejlepší kamarádce, ať se vám uleví, rozhodně ale nic nenaznačujte vašemu partnerovi! Jelikož jde o platonické milostné poblouznění, je dost pravděpodobné, že dřív nebo později zase zmizí, aniž byste si musela zničit svůj stávající vztah. Minimálně do doby, než se vám zalíbí někdo další.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhá polovina týdne nezačíná vůbec dobře. Začíná se na vás projevovat stres, který si nosíte domů z práce. Nadřízený po vás stále něco požaduje a vy se s tím jen špatně smiřujete. Dle vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme