Zamilováváte se, i když jste ve vztahu? Co to znamená a co s tím?

5. 11. 2019
Zamilováváte se, i když jste ve vztahu? Co to znamená a co s tím?
Láska si nevybírá, a tak se může stát, že se zamilujete i ve chvíli, kdy máte vážný vztah nebo jste vdaná. Může se to stát i několikrát za život, ale ještě to neznamená, že byste kvůli krátkodobému vzplanutí měla opouštět současného partnera.

Udržte tajemství

I když jste v dlouhotrvajícím vztahu, přece jen jste jen člověk, ne robot. A tak není nic neobvyklého, že se vám tu a tam zalíbí někdo jiný, samozřejmě platonicky. Někdy se ale může stát, že je poblouznění trochu hlubší a vy máte pocit, že jste se zamilovala. Důležité je o tom za žádnou cenu nikomu neříkat. Svěřte se maximálně nejlepší kamarádce, ať se vám uleví, rozhodně ale nic nenaznačujte vašemu partnerovi! Jelikož jde o platonické milostné poblouznění, je dost pravděpodobné, že dřív nebo později zase zmizí, aniž byste si musela zničit svůj stávající vztah. Minimálně do doby, než se vám zalíbí někdo další.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, od rána jste veselí a samý vtípek. Není divu, asi tušíte, že vás čeká parádní týden. Jestliže vám nadřízený nezvedl doposud plat, počítejte s rychlou změnou. Penízky se k vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme