ŽANETA (38): Jsem těhotná nastejno s dcerou. Všichni mě odsuzují

14 komentářů

dragondra
14. ledna 2017 • 13:15

Na řeči a plky lidí nic nedejte.Nikdo z nich by Vám pomocnou ruku nepodal, kdyby jste se ocitla v těžké životní situaci a potřebovala pomoci. (Vlastní zkušenost)

ivca001
12. ledna 2017 • 9:12

A proč by jste měli něco někomu vysvětlovat?!

farah.farah
10. ledna 2017 • 17:19

A odsuzují přesně koho dceru že je těhotná moc mladá nebo matku že je těhotná moc staré nebo jako co? 3/4 článku o něčem úplně jiném a zbytečném, k čemu je proboha pořád v těch článích ta vyprávěnka o tom co dělali před 20 lety, když problém je v tom co jim říkají sousedi tedˇ..........tak snad jde o problém k nějakým lidem tak sem napíšu jaký mám s těma lidma vztah, proč jí to tak trápí že to ti lidi nepobíraj, proč si myslí že mají potřebu vůbec nějak hodnotit jejich život, prostě cokolik víc k samotnému problému než jeden odstavec...............to si vážně ten kdo si tohle cucá z prstu myslí, že takhle lidi popisují své problémy?Mně to připadá absurdní je to skoro v každým článku, hlavně popsat celoživotní patálie ale k problému nenapsat pokud možno nic...........patrně proto že samotná autorka neumí vymyslet důvod proč by to těm lidem mělo vadit, tak to nechává na fantazici čtenáře....

Rambíša
10. ledna 2017 • 16:58

Lidem řekněte,že vás navštívili mimozemšťani a nastejno!!! nic více.

Zebruška
10. ledna 2017 • 12:13

Měla jsem úplně tu stejnou myšlenku, že to je článek návazný na ten předchozí o mladé babičce - čili přemýšlíme "nastejno" :-))))

Zebruška
10. ledna 2017 • 12:12

"Jak máme vysvětlit lidem, že je všechno v pořádku...?" Jediná odpověď - nijak, lidem po tom prd :-)

j66
10. ledna 2017 • 11:15

Podle mne je život tak barevný, že kdyby se redaktorka rozhlédla kolem sebe tak by našla mnohem víc zajímavých témat k napsání "dopisu čtenářky" Jasně že to je tady plkána, na druhou stranu pokud tu byly články, který měly nějaký přesah, tak i diskuze byla zajímavá a tedy kliků bylo víc než s rozbalovacími boxiky.

Mata69
10. ledna 2017 • 11:04

Elynor: no paní asi potřebuje ten problém! .-) Když žádný jiný kolem sebe nemá...Ostatně "nastejno" (máš pravdu, divné slovo) na mne působí většina těch story tady na Dámě. Že se hledá problém, kde žádný není.

Elynor
10. ledna 2017 • 10:58

K článku - celé je to nějaké moc pohádkové a sluncem zalité. Všichni mají radost, nikde žádný problém, rodina je majetná, tudíž si mohli dovolit chůvu (a patrně i teď si budou opět moci pořídit chůvu nebo dvě), všichni všechno s úsměvem zvládají, jen ti divní lidi kolem jim to asi nepřejou či co, místo aby se radovali s nima. Inu, takový už je život, že není všechno růžové... vždyť ale paní z článku zřejmě dosud měla štěstí, a konec konců nemá žádný problém ani teď, tak co vlastně chce?

Elynor
10. ledna 2017 • 10:49

Kdo vymyslel to příšerné slovo "nastejno" ?

mambule
10. ledna 2017 • 10:33

Popravdě, už mě ty zdejší vymyšlenosti přestávají bavit :-) Posledně to byl článek plný stupidních klišé (jednorázová nevěra s urputnou kolegyní - nevymazane sms zprávy [který osel by si je nechával na památku, notabene když o dámu nestojí] - opálený plavčík [už je mi těch opalenych plavčíků docela líto, není to diskriminace, dělat z nich univerzálně použitelné prasáky? :-) ]) a teď zas tohle. Proč a zač by měl kdo paní odsuzovat nebo dokonce mluvit o zvrácenosti? Za to, že otěhotněla po x letech s vlastním manželem? Za to, že kdysi otěhotněla v osmnácti a vztah jí dodnes vydržel? Nebo odsuzovat za těhotenství dvacetiletou dceru, když ještě před pár lety měla ve dvaceti mimino každá druhá? Vždyť je to celé úplná blbost.

j66
10. ledna 2017 • 10:09

Všechno je provázené. tj. pokud okolí má "poznámky a rady" , tak asi v jiných případech Žaneta (38) také "radí" ostatním.

lebahu
10. ledna 2017 • 8:57

Rada na téměř všechny články tady na Dámě je: Vykašlat se na to, co na to říkají "všichni".

Mata69
10. ledna 2017 • 8:46

Jé a já už myslela, že se té mladé babičce z článku, který tu byl o pár dní dříve, podařilo otěhotnět. :-)

Doporučujeme

Články odjinud