ŽANETA (41): Manžel měl sexuální úchylku, koupila jsem mu dominu

25. 4. 2019
ŽANETA (41): Manžel měl sexuální úchylku, koupila jsem mu dominu
Vybrat si životního partnera bývá sázka do loterie. Překvapit vás může leccos, ale to, že se z něj vyklube deviant, nečekáte ani v nejdivočejším snu. Žaneta si to ale prožila na vlastní kůži.

Když jsem se seznámila s Robertem, bylo mi už skoro třicet a moje biologické hodiny tikaly hodně nahlas. Věřila jsem, že muž, který se se mnou dva měsíce schází a nechce po mě vůbec sex, mě musí milovat.

A tak byla svatba. Klapalo nám to všude kromě sexu. Líbat se s ním bylo pro mě utrpení a ten zbytek byl takový nemastný, neslaný. Žádná vášeň, jen stereotypní mechanická záležitost. I tak jsem ale otěhotněla a byla šťastná.

Robert se vznášel na růžovém obláčku a na miminko se moc těšil. Dokonce až tak nějak přehnaně. Jako by byl těhotný sám. Měla jsem pocit, že mu chybí testosteron nebo – jak by řekla moje máma – to byl chlap „bez koulí“. Nikdy se mi v ničem nevzepřel a miloval mě jako pes. Byla jsem jeho bohyně, královna, velitelka.

Pak se narodil Matýsek a Robertovo štěstí bylo dokonalé. Moje ale ne, protože náš sexuální život se ocitl v troskách. Nejdřív se manžel vymlouval na strach, aby mi po porodu neublížil, potom na únavu. A nakonec to prasklo.

Jednou večer jsem se rozhodla, že ho k sexu přiměju stůj co stůj. Oblékla jsem si sexy prádlo, zapálila svíčky, pustila hudbu… a manžel mi vyděšeně pošeptal, že jestli chci, aby se vzrušil, mám ho při aktu škrtit. V černých rukavicích!

Byl to šok, vůbec mě nenapadlo, že touží po dominantní ženě. Navlékla jsem si své černé kožené rukavice, sedla si na něj… a on pod mýma rukama začal kvičet jako podřezávané podsvinče. Ale blahem!

Sex sice proběhl, ale mě z něj začalo být špatně. Tohle mě vůbec nevzrušovalo. Proboha, co mám dělat? Rozbít rodinu a vzít sotva půlročnímu synkovi tátu?

A tak jsem začala dělat dominu. Robert mi koupil latexovou kombinézu, bič, pouta a červené kozačky na podpatcích, dlouhých a špičatých jako dýka. A sobě obojek, provaz a různá závažíčka.

Když po mně ale Robert začal vyžadovat krvavé výprasky a různé tvrdé sadistické techniky, nevydržela jsem. „Víš co? Zaplatím ti profesionálku, já na tohle fakt nemám,“ navrhla jsem v zoufalství a opravdu mu sehnala ženu, která se těmito službami živila.

Když zazvonil zvonek, vešla vysoká, bujně tvarovaná starší dáma, která se v koupelně převlékla do „pracovního“ a na řetězu odvedla mého muže do ložnice. A já jen seděla u vína a občas zpoza dveří zaslechla věty: „Olízej mi boty,“ „Drž,“ nebo „Tady budeš klečet a ani necekneš.“ A pak to známé kvičení…

Vyhrkly mi slzy. Tohle že má být můj život? Otevřela jsem druhou lahev a vypila ji sama. Ráno jsem se probudila s jistotou, že nemá cenu v téhle tragikomedii pokračovat. Na Roberta, kterého jsem načapala, jak s obojkem na krku drhne záchodovou mísu a děkuje mi za úžasný zážitek, jsem se ani nepodívala.

Podala jsem žádost o rozvod a s Matýskem se odstěhovala. Rozvedli nás rychle, protože manžel v té době už žil s novou partnerkou – tou dámou, kterou jsem mu koupila jako dárek.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Světový den cestovního ruchu byl sice včera, ale vy ho oslavíte svým způsobem až nyní. Den volna si užijete při cestování a výletech s rodinou či kamarády. Rozhodně neseďte jen doma a…