Komentáře k článku zpět na článek

Kristeenka132 25. 10. 2020 | 01:35

Můj přítel je fetišista na kožené rukavice. Mám ráda kožené věci a když jsem začala nosit svoje milované dlouhé rukavice, brzy mi došlo že z nich přítel doslova šílí. Když se spolu držíme za ruku, a může si sáhnout na koženou ručku je v tranzu. Proto s ním už od začátku října jednám výhradně " V rukavičkách" ! Vůbec mi nevadí že chodím s fetišistou, ba naopak. Doma musí poslouchat a jako odměnu dostane výprask.

Betyyna 28. 4. 2019 | 16:18
Elynor 27. 4. 2019 | 08:43

@farah.farah: Tak ona existuje i úchylka takového druhu, že člověka vzrušuje, když může být nejen za dveřmi, ale i přímo u toho, když jeho partner provozuje sexuální zážitky s třetí osobou. To se ovšem Žanety zjevně netýká, když se jí neudělalo volno. Souhlasím s tím, že domů se tohle nebere, vlastní ložnice je osobní soukromí, a tam nikdo cizí nepatří. Je milion azylů pro milence a klubů pro osoby s určitým zaměřením. Ale je skutečně možné, že pokud by Žaneta umožnila manželovi být tu a tam za otroka, mohlo by to jejich manželský sexuální život výrazně zkvalitnit. Není pravda, že by takový člověk nemohl a nedokázal souložit i "běžným způsobem". Rovněž není pravda to, co článek podsouvá, že člověk pak musí být otrok vždy a všude, i v záležitostech, které se sexu netýkají. Celkem často je naopak takový jedinec normálně spíš dominantní a role otroka se projevuje skutečně jen při sexu. Celý ten příběh se mi jeví jako velmi nešikovně vymyšlený někým, kdo v životě nezažil nic, co by se BDSM aspoň podobalo.

farah.farah 26. 4. 2019 | 23:53

Takhle být to reáné za vzniklou situaci mohou oba, on protože nebyl před svatbou upřímný v tom co od sexu očekává a uvedl ji v podstatě v omyl ze to má rán normálně. A ona že se sex nevyzkoušela před svatbou respektive pokud vyzkoušela tak nezohlednila při rozhodování že se vezmou fakt že jim to v posteli od začátku neklape.Tak že to co nastalo je důsledek předchozí neupřímnosti.Tu scénu s dominou doma vůbec nechápu........kdybych už já měla nápad že manželovi pořídím takovýto zážitek, tak bych ho poslala někam do nějakého SM salonu, jednak bych tu cizí ženskou nechtěla doma ve své ložnici a druhak bych to fakt nechtěla za zavřenými dveřmi poslouchat.Vlastně nevím, co od toho paní čekala .........jeho to pro jednou uspokojilo, ale to na jejich manželském sexu přece nic nemohlo změnit. Pochybuji že by se jen dík tomu že by se takto vyžil pak dokázal k ní chovat v posteli běžným způobem.

Anonymizovaný 26. 4. 2019 | 11:27

Je mi líto toho pána. I když taky mohl otevřít pusu a dámě o svých potřebách v sexu říct. Nekomunikace = zabiják vztahů! A sex je základní koření vztahu, když to v něm nefunguje, bude to vidět v celém vztahu. Že jí to nezarazilo už na začátku, naopak to považovala za lásku?
Pánova deviace (Mata69: deviace není to stejné jako delikvence, toto je deviace. Jenže to slovo je dnes bohužel spojené s negativními konotacemi- spojení s delikvencí apod. :( ) není nic hrozného, je spousta žen, kterým toto vyhovuje a byly by šťastné mít takového partnera. Opravdu škoda, že paní tak moc chtěla manžílka a naprcat, že sexuální potřeby nerozebrali, nebyli by teď na světě tři nešťastní lidé

j66 25. 4. 2019 | 22:31

Já nemám žádné zkušenosti se s/m, ale připadá mi to nějaký neuvěřitelný. Jako kdyby autorka do sexu přenesla chování muže pod pantoflem. A dost dobře nechápu proč si ho vzala, když ji nepřitahoval. Vlastně se taky přetvařovala a teď si nalhává, že je lepší.

Mata69 25. 4. 2019 | 16:08

Tak prvně - myslet si, že mne někdo miluje natolik, že ani sex nechce - ve třiceti - co na to říci? Dále bych manžela, který tak silně inklinuje k sado-maso a být podřízeným v sexu - bych nenazývala deviantem. Tím by byl, kdyby někoho napadal, provozoval sex veřejně a podobně. Má jistou sexuální úchylku, ale tím ještě není deviant. No a zvát tu dominu domů - nebo ještě jinak - být doma, když už jí domů pozvala a poslouchat co se "vedle" děje...no sorry jako...To je snad úchylný víc než ten manžel.
Řekla bych - konec dobrý, všechno dobré - nebýt tam to dítě.

Anonymizovaný 25. 4. 2019 | 14:29

Já sama za sebe bych řekla,konec dobrý, všechno dobré. On má to, co nemohl( a nikdy by nenašel, to je asi to podstatné)mít se svou teď již bývalou ženou a ona se, jako spousty jiných rozvedených žen, časem seznámí s jiným.

Elynor 25. 4. 2019 | 14:07

@helza: Já sám budu s tvými ústy a budu tě učit, co máš mluvit. Milovati budeš bližního svého jako sebe samého. Služte v lásce jedni druhým. A tak všelijak různě podobně. Budeme si tady citovat bibli?

helza 25. 4. 2019 | 09:44

@Elynor: No tak Elynor, nebuď tak kousavá. Na nikom nenajdeš jenom "suchou" nitku. Copak ty nemáš žádného kostlivce v duši? A jak říká písmo: "ty kdo jsi bez viny, hoď po ní kamenem" a taky: "jestliže jeden druhého koušete a požíráte, dejte si pozor, abyste se navzájem nezahubili." A jsem-li v těch citátech, tak ještě jeden: "I v křesťanském světě existují kanibalové, ačkoliv byste je těžko rozpoznali. Jsou to ty sladce se usmívající sestry, které tě kousnou do zad, jen co se otočíš. Zvědavé Mařky, které čmuchají kolem, kde by se našlo nějaké to šťavnaté sousto pro jejich drby."

Elynor 25. 4. 2019 | 08:48

Takže se vzali po dvouměsíční známosti, a hned dítě. Jinými slovy paní to bylo jedno, koho si bere, tikaly ty hodiny, potřebovala dárce spermií a plátce alimentů. No a že se ukázalo, že má pán specifické sexuální preference, to byl vítaný důvod k rychlému rozvodu. Ona má, co chtěla, on má dominu, tak z toho získal aspoň něco, a zase ten, co to odskáče nejvíc, je nevinné dítě, které si nemohlo vybrat, komu se narodí, a má teď vyrůstat s takovouhle matkou, otce nejspíš ani nepozná, protože úchylovi se přece dítě nemůže svěřit, že. Krása.

Rambíša 25. 4. 2019 | 08:33

Přečtěte si také

Horoskopy

Zkraje měsíce to s láskou vypadalo všelijak, ale nakonec jste našli podporu u blízkého přítele, který…

Nejčtenější články

Doporučujeme