ŽANETA (43): Můj manžel se nechce vzdát milenky

18 komentářů

farah.farah
20. listopadu 2017 • 17:41

koukám zase reciklace článku a jsou tu i původní komentáře........ mno........

catagge
19. listopadu 2017 • 14:22

Proč za všechno muže chlap. Ženská která se stará o děti, je jedna věc, ale děti jdou spát a když je v ložnici, měla by udělat chlapa štastného.

Elynor
19. listopadu 2017 • 12:43

To není na skladě nic "čerstvějšího" než tahle recyklace z ledna?

Rambíša
19. listopadu 2017 • 10:53

Co si paní myslela? Že její manžel sušil asi 10 let jí nepřišlo divné,ona je asi ten "ne.ukavý" typ. Tak o co jí teď jde? Formálně je vše v pořádku,kdyby neslídila kde nemá,žila by jinak než nyní??

farah.farah
27. ledna 2017 • 16:28

Jinak prohlížení mobilu nebo cizího mailu je nezákonné, což spousta lidí ani neví, jen si myslí že je to neslušné nevhodné.........Na druhou stranu takové lidi svým způsobem chápu, nejistota je prostě žere za živa a nutkání znát pravdu je prostě v tu chvíli silnější. Né že bych to schvalovala, ale dokážu se do nich vcítit.

farah.farah
27. ledna 2017 • 16:21

No pán nemá proč měnit, protože to co je mu vyhovuje a ani odhalení pravdy mu nezpůsobilo natolik nepříjemné komplikace, že by ho to donutilo něco změnit.
Otázkou je proč v takovém manželství setrvávat.......doma stejně bude hutná atmosféra, i když se to budou snažit nedávat najevo, tak že o tolik horší to ro děti v tomhle věku podle mne už nebude i kdyby šli od sebe.
Být paní tak si fakt dobře rozmyslím proč v tomhle setrvávat. Je-li například na menželovi finančně závyslá bude v jiné rozhodovací pozici než pokud ví že se sama bez problémů uživí a pod...Každpodádně být jí vykašlu se na nějakou snahu mu podlézat, to podle mne v jeho očích klesne ješrtě víc. Asi to není snadné ale řešením na půl cesty může být pojmout ot prostě jako spolubydlení, odstěhovat se z ložnice udělat si vlastní pokoj a žít si svůj život, najít si nějakého milence a pod.prostě žít a nenechat se tímhle ubíjet. Každopádně bych ale variantu rozvod vůbec nezahazovala, fakt nevidím moc důvodů proč se v téhle situaci nerozvést.

SandraN
27. ledna 2017 • 15:48

Romano, na to, abyste žila bez sexu, jste ještě mladá. Právě ve Vašem věku jsem našla odvahu rozetnout nefunkční manželství a odejít. Předtím jsem měla období, kdy jsem prostě už věděla, že až přijde čas, tak to skončím a v duchu se na to připravovala. Samozřejmě, jdete do nejistoty, je to čas plný obav, zda děláte dobře, zda nebudete litovat, zda Vás ještě někdo bude mít rád. Projde tím každá, věřím. Dneska si ještě asi neumíte představit žít jinak. Věřte mi ale, že i když to není snadné, tak to jde. Měla jsem tu kliku, že jsem na to duševně byla připravená, že jsem se dostala do situace, která už jinak řešit nešla a že když bylo skutečně nejhůř, jsem potkala člověka, který na světě začal být i pro mě a i když jsme nikdy neplánovali spolu žít, byl a je pro mě obrovskou podporou a motivací na každém kroku. Vezměte to trochu s rozumem, půjde-li to. Oprostěte se od chuti nechat se litovat příbuznými a hledat u nich útěchu. Vezměte milenku jako fakt, nedá se nic dělat, už tady je, přiznejte si, že na tom svůj podíl máte a ne že ne, a nedržte u sebe manžela, nebuďte na něm citově závislá. Respektujte, že on se rozvést nechce, nikde nečtu, že Vy ano, dohodněte si s ním pravidla, tedy jednou volný víkend on, jednou volný víkend Vy, zkrátka, neexistuje, že on bude lítat okolo a u Vás bude jíst, mít vyžehleno, uklizeno. Pokud on po Vás chce, abyste situaci respektovala, Vy po něm požadujte rovný díl péče o TY DĚTI, NA NICHŽ MU TAK MOC ZÁLEŽÍ. Ať se stará. A doufejte, že právě toto nebude chtít milenka respektovat. Je to jeden ze způsobů, jak se jí zbavit. A sice ten, aby on měl čas jenom někdy a ne, kdy si spolu oni domluví....Nefér? Vůbec ne. Máte tedy také právo na svůj život. A to i kdybyste měla brečet ten víkend na rameni u kamarádky, se vraťte v neděli večer s veselou myslí. Nebo choďte sportovat, běžte na brigádu a kupte si něco na sebe, zkrátka myslete taky trochu na sebe. Za pár let Vám děti půjdou někam studovat a to chcete sedět doma a čekat s teplou večeří, až milostpán přitáhne od milenky? Koukejte se sebrat, žijete jen jednou.

monada
27. ledna 2017 • 7:29

Mata69: Přesně tak . Plně s tebou souhlasím . A jinak já pokud bych zjistila , že spí s někým mimo domov . Okamžitě bych šla na testy a přerušila s ním sex. Moje známá začala mít různé potíže kvasinky aj. Pak se přišlo na to , že si muž užívá jinde. Ještěže to nebylo něco horšího.

helza
26. ledna 2017 • 19:20

ivca001: Rozvádět se myslím nehodlá manžel.

mambule
26. ledna 2017 • 17:45

Zebruška: máte pravdu i s Elynor, vlastně to tak mohlo být - obě varianty. Dosud jsem nikomu neprohlížela mobil v domnění, že bych se stejně nic zajímavého nedozvěděla:-)

Zebruška
26. ledna 2017 • 16:49

mambule: proč by nemohl mít v mobilu někdo rok staré zprávy? Předpokládám, že tam nebude mít všechny za poslední rok, ale kolik je lidí, co si nechají v mobilu "na památku" nějakou extra sladkou sms třeba z loňského žhavého léta nebo nějaké dojemné milostné vyznání z loňských Vánoc? Na tom nic divného není. A nemusí mít důvod něco mazat - buď si nemyslí, že by jim mobil někdo prohlížel, nebo je jim to vcelku fuk, jestli to partner/ka najde. Maže důsledně jen ten, kdo opravdu nechce, nikdy a za žádnou cenu, aby to jeho protějšek našel.

Zebruška
26. ledna 2017 • 16:42

Tak to je těžký, asi paní moc na výběr nemá - manželovi situace takto vyhovuje (zkrátka spadá do kategorie mužů, kterým naprosto vyhovuje mít víc žen, takových není zas až tak málo) a nemá důvod, proč něco řešit a měnit. Pokud nechce s milenkou zakládat novou rodinu nebo s ní alespoň trvale žít (a ona ho zatím neprudí s takovým požadavkem), tak by pro něj rozvod znamenal jen zbytečné starosti a komplikace - dělit si majetek, vyřizovat veškerou administrativu, řešit styk s dětmi, stěhování.... na co by se namáhal, když může být doma s rodinou, ničím se nezatěžovat, ženu mít jen na domácí servis a chodit se bavit a užívat si s milenkou (teď už navíc úplně v pohodě, když žena všechno ví a on se už ani nemusí namáhat milenecký vztah tajit, případně si vymýšlet, kde byl a podobně). Takže z jeho strany už paní asi žádnou vstřícnost očekávat nemůže. Tak rád ji už zas nemá, aby ho nějak tížilo, že se trápí. Měla by se teď vykašlat na něho, mělo by jí už být fuk, co on říká a co chce, ale měla by se zamyslet nad tím, co nadále bude od života očekávat ona. Pokud jí bude vyhovovat model volného manželství, kdy spolu budou jen proto, aby drželi rodinu kvůli dětem, dohodnou se na nějakých pravidlech soužití, aby si nelezli na nervy a v ideálním případě budou schopni docílit toho, aby spolu žili jako přátelé, tak může na tento systém najet. Odpoutat se od něj jen citově, když už ne materiálně a fyzicky a začít si žít taky svůj život, najít si milence pro radost atd. A pokud nazná, že toto není nic pro ni, tak zkrátka manželovi oznámit, že jí tato situace nevyhovuje a chce jednoznačně rozvod. Chce se manžel rozvést dohodou, rozumně a bez zbytečného zvyšování stresu, nebo chce klasický soudní sporný rozvod? Ať jí řekne tak nebo tak a ona ať pak podle toho koná. Neexistuje, že o rozvodu nemůže být řeč, proč by nemohla? Myslím, že obě varianty mají něco do sebe, jde jen o to, co by víc vyhovovalo jí. Mám kamarádku, která zvolila v podobné situaci variantu volného soužití, našla si dlouhodobého milence a přítele, s manželem pečují o děti a podnikají, oba jsou prý takto spokojení a víc od života nechtějí. Já zažila něco podobného a nakonec zvolila rozchod, mně manželství, kdy si každý žije po svém, nevyhovovalo.

Elynor
26. ledna 2017 • 16:04

Co se týká mobilu, tak ono by stačilo, kdyby tam byla jedna jediná zpráva, aktuální, a v té se psalo "pamatuješ, jak tenkrát před rokem..." plus barvitý popis dotyčné nemravnosti, co se před tím rokem děla :-)) Nicméně - bod jedna = o nemravnostech do SMS zpráv nepsat! Ani náznakem. To je nejbezpečnější. Bod dva = když už to nemůžu vydržet a nějakou takovou zprávu napíšu, tak obratem mazat! Ve všech složkách, i v konceptech. A radši se dvakrát přesvědčit, že to tam fakt nezůstalo. To platí ještě dvakrát násobeno, kdyby šlo o hanbatou fotku milenky/milence :-) No a bod tři = mobil, který není můj, je horké zboží a jak na něj šáhnu, naskočej mi puchýře. To by měl mít zafixováno každý šmírák a projížděč mobilů. K článku - no, proč by pán měl chtít něco měnit? Taky bych neměnila. Jemu zjevně situace vyhovuje a navíc se cítí pevný v kramflecích, jako plus bych mu přičetla, že to odmítl dlouze rozebírat a diskutovat, to by stejně k ničemu nepřispělo. Plus má ze stejného důvodu i ta milenka, když už manželka projevila tak málo vkusu, že se s ní šla bavit. Doporučuju najít si milence, ale diskrétně, ne ve stylu "má je pomsta", aby se to dozvěděli všichni. To nadělá méně škod než rozvod.

Mata69
26. ledna 2017 • 15:11

mambule: tohle už ani nekomentuju..."projetý mobil" a chlap tam má rok staré zprávy jo? No jo...kupodivu se strefili do jmen a nemění je během článku.

mambule
26. ledna 2017 • 14:48

Chjo, zase "projetý" mobil se zprávami starými víc než rok :-) buďto vymyšlené nebo je manžel alternativně inteligentní. Zůstala bych kvůli dětem a našla si přítele.

Mata69
26. ledna 2017 • 14:33

Jen mě zaujalo, že paní léta odmítala sex, nejdříve těhotenství, pak malé děti - které dnes už tak malé nejsou, a ona napíše, že se k sexu zase "vrátila". Skoro se chce napsat, že už se manželovi ani nedá divit, že si to našel jinde...

Mata69
26. ledna 2017 • 14:32

Jaké "spokojené manželství"? Manžel si chodí jinam, o manželku nestojí (jen o její servis nejspíš jo), nic měnit nechce. Bodejť by chtěl. Bezva sex má jinde, servis doma, proč by si komplikoval život? Takže buď to budete muset skousnout, že manžel si ulevuje jinde...vy se zařídit podle toho a ulevovat si asi taky jinde. A nebo to nejste schopna skousnout a tak podat žádost o rozvod. A že on nechce ani slyšet? No tak ať si vybere.

ivca001
26. ledna 2017 • 14:14

Nějak nechápu proč o rozvodu nemůže být řeč?!... Děti už jsou velké, ona má svůj příjem. Proč zůstávat s člověkem, který o vás nestojí? Proč žít VEDLE někoho? On už si vybral-tu druhou. Je načase se pohnout jinam.

Doporučujeme

Články odjinud