Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 30. 5. 2018 | 18:21

No nějak se mi to celé nezdá. paní bere kamaráda léta spíš jako bratra,ale ani se sourozenci se nemusí společně řešit denně každý p.d,co se v domácnosti uděje.Nevěřím na platonické nejlepší kamarádství muž-žena,podle mne je tam vždy prvek nějaké blízkosti/sexuální přitažlivosti,která nemusí být nikdy projevena,ale spíš ,je-li příležitost,se vyjeví.Tady se nějak divně zapletl nevěřící manžel,řešil problém,až se chytil na nudící se ženu.Ta se nudila asi proto,že její muž trávil víc času s kamarádkou,než s vlastní manželkou.No tak ať si to prohodí,a uvidí se,co to udělá.Znám podobný případ bývalých přátel ze dvou chat: tak dlouho se přátelili navzájem,až si vyměnili ženy,chaty mužům zůstaly.Vydrželo to,ani jejich děti s tím neměly příliš velký problém.

Jana Dolanská 29. 5. 2018 | 22:50

@farah.farah: Já zažila něco podobného , můj manžel měl také kamarádku od útlého dětství a stejně měli poměr . A to také od mládí. Neustále tvrdili , že jdou kamarádi.

farah.farah 29. 5. 2018 | 14:15

Můj názor je ten že jejich partneři částečn žárlii právem.....v tom smyslu že ti dva si byli tak blízcí že je dost dobře možné že ta blízkost byla větší než s jejich životními partnery...to že to není sexuální na tom nic nemění....zaregistrovala jsem něco podobného s kamarádkou, její partner a nyní manžel mne nidky moc nemusel a mně došlo, že jedním z důvodů je to, že já jako kamarádka si s ní jsem v lecčem bližší než on jako partner......to není samotřejmě moje vina ale dá se pochopit, že na to žárlí.....osobně si myslím že pokud v partnerství lidi dokáží být i vzájemně nejlepšími přáteli tak je to ideální stav, že s partnerem můžete probrat vše a nejsou věci které probrat nejsou a které proto nutně potřebujete probrat s kámoškama, ale tak to asi má málo kdo. Nicmén to, že jim v obou vztazích zjevně chyběl určšitý druh blízkosti není samo o sobě důvodem k tomu jít se na truc s někým vyspat..tedy tak to alespoň působí že jim to udělali na truc. Když přimhouřímobě oči tak kdyby to bylo jedorázové dá se to ještě možná omluvit, ale pokud to pokračuje, přesto že je zjevné že manželce nakecal že to byla jednorázovka tak o čem vlastně ten jejich vztah vlaszně je?? Jinak je článek ale úplně zabitej tím posledním dotazem jestli má být tedy s tím kamarádem.................pokud o něm nikdy neuvažovala a nidky ji nepřitahoval a má k němu vztah jako k bratrovi tak kde se doprčit vůbec vzala tahle úvaha?? Tak snad sama musí věět jestli k němu cítí víc než jen přátelství ......z toho co tam je napsané mi to tak nepřipadá, je vidět že je to pro ni hodně důležitý člověk ale z celého popisu nemám pocit že by kdy uvažovala o tom že budou spolu.......jako což o to něky to tak bývá, že právě kvůli tomu že člověk nechce přijít o kamaráda nejde do vztahu který by z troho mohl být.......ale nemám pocit že je to tento případ.

Elynor 29. 5. 2018 | 11:42

@Mata69: ale jaký druhý? To je přece odlišný vztah, to nejde srovnávat. Navíc teda prvý, druhý - to se to má snad rozpočítávat jak ve škole? Fakt je, že si paní neměla brát muže, který nebyl ochotný respektovat její jiné vztahy, a žárlil už před svatbou. To bych nestrpěla, natož se za takového provdat. Ovšem to už je teď pozdě, teď bych už jenom zdrhala z takového manželství do pryč.

Elynor 29. 5. 2018 | 11:39

Tak tohle mi zrovna připadá jako ten případ, kdy už bych se nenamáhala s udržováním manželství, a rovnou šla podat žádost o rozvod. Ovšem po důkladném rozmyšlení, jak se rozdělí majetek, jak s výchovou potomstva a vůbec všeobecně co bude dál. A rozhodně nedoporučuju se pověsit na krk tomu druhému chlapovi. Přátelství má zatraceně vysokou hodnotu na to, aby si to člověk pokazil, a to by v tomto případě určitě nastalo.

Mata69 29. 5. 2018 | 11:25
Mata69 29. 5. 2018 | 11:24

Mě připadá, že pro Žanetu je pořád na prvním místě Martin, ostatně je vidět, že s ním pořád všechno řeší a vždy hned běží za ním. On to má asi podobně a tak není divu, že jejich partneři s tím mají problém. Z celého (z prstu vycucaného) psaní mám pocit, že nejdůležitější je pro ní přátelství s Martinem a manželství s Vítkem je až na dalším místě a Vítek to má chápat. No, tak který chlap by chápal, že je až ten druhý?

Jana 29. 5. 2018 | 08:32
hec 29. 5. 2018 | 08:29

Tady je přesně vidět, že ženská neví co chce. Jednej vadí, že se jí manžel dotýká moc a tejhle zase, že chodí ...jinam.
odpověď:
Tak alespoň máš doma klid si přečíst knihu. Doporučuji 50 odstínů ... čehokoliv (např. 50 odstínů kuchyňské linky)
H.

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěr směny bude bez komplikací stejně jako celý pracovní proces. U kolegů jste oblíbení a nadřízený si…

Nejčtenější články

Doporučujeme