Zápasíte s balením dárků? Návod, jak co nejlépe zabalit měkoně, tvrdoně i lahev!

8. 12. 2020
Zápasíte s balením dárků? Návod, jak co nejlépe zabalit měkoně, tvrdoně i lahev!
Máte každoročně problém s balením dárků, spotřebujete spoustu papíru a výsledek přitom za moc nestojí? Není třeba vymýšlet žádné složitosti, stačí mít jen správný balicí papír, pár ozdob a dobře měřit. Jak si hezky zabalit tvrdý nebo měkký dárek či lahev? Inspirujte se v našich videích! Balení tvrdých dárků najdete na videu v úvodu článku, další pak v dalších kapitolách.

Jak zabalit tvrdý dárek

U balení dárků často platí, že méně znamená více. Možná máte představu načančaných dárků, které vídáte za výlohami obchodů, věřte ale, že na tu chvíli, než bude obal strhán nedočkavým obdarovaným, to nemá smysl. Volte proto raději jednodušší cestu, minimalismus a přírodní materiály, které jsou v posledních letech tolik oblíbené. Pak vám bude stačit jen zajímavý papír, provázek, kousek sušeného pomeranče a zelená větvička. Návod na zabalení tvrdých dárků najdete ve videu v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Lednová nálada je dlouhodobě příjemná a stále o něčem diskutujete. S partnerem plánujete změny a zaměřujete se na východu dětí. Patřičnou pozornost směrujete na jejich rozvoj a vzdělání.…

Nejčtenější články

Doporučujeme