Zapomeňte na čokoládu: Nejkrásnější adventní kalendáře plné svíček a čajů

19. 11. 2021
Také máte během adventu ráda ty chvilky, kdy si večer uděláte jen pro sebe, zachumláte se do teplé deky, zapálíte svíčky a vychutnáte lahodný čaj či kávu u hezké knížky či filmu? V předvánočním shonu na tyto momenty není příliš času, s pomocí netradičních adventních kalendářů se vám ale tyto chvilky budou hledat snadněji.

Stres a vypětí, které nastávají každoročně s přicházejícími Vánocemi, dokáže ignorovat jen málokterá z nás. K finišování restů v práci se přidává ještě vánoční úklid, pečení cukroví i shánění dárků, a tak na relax zbývá jen málo času.

Jak si vyrobit adventní kalendář? Podívejte se na video:

Pokud si navíc hlídáte linii, čokoládový adventní kalendář udělá radost spíš vašim dětem než vám. To ale ještě neznamená, že byste o každodenní potěšení měla být ochuzena! V posledních letech už totiž nejsou k dostání jen adventní kalendáře s tradiční čokoládou, koupit si můžete i ty s kosmetikou, nebo dokonce se svíčkami, čajem či kávou.

Advent by měl být o pohodě, klidu, míru a těšení se na Vánoce. V dnešní uspěchané době se na to snadno zapomíná, ale právě každodenní otevření okýnka v kalendáři vám připomene, že je čas udělat si chvilku pro sebe a vychutnat si dobrý čaj či kávu, případně si užít relaxační účinky jedné z 24 svíček. Udělejte si z otevírání okýnek v kalendáři rituál a vychutnejte si tak aspoň po kouskách kouzelný advent jako tehdy, když jste ještě byla dítě!

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Pohybujete se mezi lidmi, kteří jsou prudce inteligentní, což vás občas trochu znervózňuje. Nemusíte mít vůbec obavy, protože vás berou jako sobě rovné. Aktuálně vás láká studium cizích…