Zapomeňte na dlouhé hodiny strávené při vaření. Jde to i jinak

26. 5. 2017 Komerční článek
Pryč jsou doby, kdy jste pro uvaření chutného nedělního oběda museli strávit v kuchyni celé dopoledne. Nebylo by lepší si užít tento čas s rodinou nebo věnovat se svým oblíbeným koníčkům? Poradíme vám, jak si usnadnit každodenní život a přitom potěšit své nejbližší dobrým a zdravým jídlem připraveným během pár minut. A prakticky bez práce.

Nebaví vás věčné stresování se a vymýšlení co nakoupit, co připravit dětem k večeři a pokud možno u toho nestrávit celý večer? Kuchyňský robot Thermomix® to všechno zvládne v pohodě za vás. Zastane práci 12 samostatných kuchyňských přístrojů. Výčet jeho funkcí zahrnuje vážení, míchání, sekání, mletí, hnětení, mixování, přípravu v páře, vaření, šlehání, ohřev na určenou teplotu, promíchávání a emulgaci. Obstará za vás veškeré míchání a neustále udržuje správnou teplotu pokrmu, tudíž skvělý výsledek je zaručen. Pokud máte strach, že vám tento pomocník zabere polovinu kuchyně, jste na omylu. Díky promyšlenému designu zabere na lince jen o málo více místa než list papíru.

Zvládne vitamínové smoothie i poctivou svíčkovou

Co rodina, to tisíc různých chutí a oblíbených jídel. Uspokojit všechny najednou může být i pro zdatnou kuchařku velký problém. V dnešní uspěchané době už máte k sobě pomocníka: kuchyňský robot Thermomix®, který dokáže během chvíle vykouzlit osvěžující smoothie pro vás, polévky a přesnídávky pro nejmenší, saláty pro dceru, ale i náročné pokrmy s masem pro hlavu rodiny. Zároveň s přehledem zvládne přípravu jakéhokoliv těsta, složité omáčky, moučníky nebo míchané drinky, kterými okouzlíte každou návštěvu.

Šetříte čas i peníze

Jak už říkaly naše babičky, není nad domácí stravu. Čerstvé jídlo nejen že obsahuje mnohem více živin, ale samozřejmě i mnohem lépe chutná a dělá dobře vašemu zažívání. S pomocníkem Thermomix® si v pohodlí domova dotekem tlačítka přichystáte vlastní potraviny, jako je pečivo sladké i slané, jogurty, marmelády, dětské přesnídávky, kaše nebo domácí bujóny. Thermomix® je navíc velmi šetrný vůči jednotlivým surovinám, životnímu prostředí i vaší peněžence, protože dokáže udržet konstantní teplotu a zároveň je neohřívá více, než je nezbytně nutné. Pokrmy dokáže připravovat i v páře pomocí systému Varoma, což je vůbec nejšetrnější způsob, při kterém si suroviny zachovávají maximum živin a svou přirozenou vůni i chuť.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

A pokud vám dochází kulinářská invence, stačí otevřít receptovou platformu Cookidoo®, kde najdete aktuálně na 1400 inspirací z celého světa, všechny s funkcí Průvodce vaření. Díky ní jednotlivé kroky postupu vidíte přímo na displeji Thermomixu® a nestane se tedy, že by vám recept nevyšel. Všechna jídla jsou označena stupněm náročnosti přípravy, rozpisem porcí i výživovou hodnotou. Hned budete vědět, za jak dlouho si vychutnáte skvělou večeři či slavnostní oběd.

Chtěli byste si vaření na dotek vlastního prstu sami vyzkoušet? Ochutnat pokrmy v něm připravené? Zaujal vás tento kuchyňský přístroj a chcete vědět víc? Vyplňte prosím tento formulář nebo zavolejte na zelenou linku na adrese www.thermomix.cz

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Venuše má svou opozicí zaděláno na víření určitého nesouladu. Důvodem mohou být finance či vměšování někoho třetího do vašeho partnerského vztahu. Potřebujete si ujasnit, co budete dál…

Nejčtenější články

Články odjinud