Zapomeňte na obvyklé barvy a připravte se na neobyčejné!

5. 10. 2009
Zapomeňte na obvyklé barvy a připravte se na neobyčejné!
Značka Krups ve spolupráci s firmou Nestlé uvádí na trh novou limitovanou edici espreso přístrojů NESCAFÉ Dolce Gusto pod názvem „Funky Colours“. Novinky se představují v zajímavých metalických barvách oranžové, limetkové & fialkové, a rozšiřují tak nabídku řady přístrojů KP210. Kromě neobyčejných barev jsou novinky vybaveny i magnetickým držákem kapslí ve zcela novém designu. „Funky Colours“ jsou k dispozici od 1. října. Orientační cena přístrojů je 4 999,- Kč, v ceně je navíc i balení kapslí s šesti druhy nápojů.

„Prodej espreso přístrojů NESCAFÉ Dolce Gusto od Krups je velmi úspěšný. Zákazníci jsou ale stále náročnější, a proto jsme se rozhodli rozšířit nabídku řady KP210 o neobyčejné metalické barvy – módní fialkovou, oranžovou a limetkovou,“ vysvětluje Robert Lásik, Product Manager Central Europe Food & Beverage, Groupe SEB ČR, s. r. o. Limetka i oranžová obecně patří mezi teplé barvy, které vnímáme jako veselé, jasné a povzbudivé. Naopak fialková se řadí mezi studené barvy a působí vážně a slavnostně. Interiér laděný do těchto barev není nudný, ale je podmanivý, elegantní a povzbuzuje kreativní myšlení.

„Jak vyplývá ze současné situace na trhu, spotřebitelé oceňují možnost připravit si šálek dobrého espresa či jiných kávových specialit velmi rychle a kvalitně na přístroji NESCAFÉ Dolce Gusto. Řada KP210, uvedená na začátku letošního roku, přinesla devět technických vylepšení, větší využití nerezových prvků a funkci autostop pro úsporný režim. Podařilo se nám tak oslovit nové zákazníky, a proto jsme pro podzim připravili nové, moderní a velmi zajímavé barvy, o kterých předpokládáme, že osloví i další spotřebitele,“ dodává Robert Lásik.

Nové espreso přístroje, podobně jako ostatní přístroje z edice KP210, mají tlak čerpadla 15 barů, dále jsou vybaveny funkcí automatického vypnutí přístroje po 20 minutách při nečinnosti, která zaručuje energetickou úspornost. Přístroje jsou spolehlivé, rychlé a čisté. Pro urychlení přípravy nápoje a kontrolu správné teploty spaření kávy probíhá ohřev vody v tzv. thermoblocku. Příkon přístrojů je 1 500 W. „Funky Colours“ jsou navíc vybaveny i magnetickým držákem kapslí v novém designu. Unikátním rysem espresa NESCAFÉ Dolce Gusto od Krups je rovněž možnost připravit si studené nápoje jako Cappuccino Ice, což žádný jiný espreso přístroj nenabízí. Orientační cena novinek je 4 999,- Kč, v ceně je i balení s šesti druhy kapslí pro přípravu devíti šálků kávových specialit.

„Pro zákazníky jsme připravili inovaci ve složení uvítacího balíčku, který je zdarma u každého espreso přístroje. Nyní si spotřebitelé mohou vychutnat Aroma, Café Lungo (velké espreso), Latte Macchiato, Espresso (picollo), Cappuccino a horkou čokoládu Chococino,“ říká Kateřina Műllerová, Marketing Manager značky NESCAFÉ Dolce Gusto. NESCAFÉ Dolce Gusto však při přípravě nápojových specialit nabízí mnohem více možností, neboť výběr nápojů doplňují ještě tyto speciality: Mocha (mléčná čokoláda s porcí espresa), Espresso Intenso (silné espreso), Espresso Decafeinato (espreso bez kofeinu), Latte Macchiato bez přidaného cukru a ledová specialita Cappuccino Ice (v prodeji pouze v letní sezoně). „S námi si můžete vychutnat nejen černý šálek kávy, ale i spoustu kávových specialit, zkrátka NESCAFÉ Dolce Gusto je vaše domácí kavárna,“ doplňuje Kateřina Műllerová. Kapsle jsou plněny kvalitní mletou praženou kávou „100% Arabica“, mléko v kapslích je sušené plnotučné, vhodné pro přípravu bohaté a husté pěny. Doporučená maloobchodní cena balení 16 ks kapslí je 119,90 Kč.

Více informací na http://www.dolce-gusto.cz>www.dolce-gusto.cz nebo na http://www.krups.cz>www.krups.cz.

Soutěž o espreso přístroj NESCAFÉ Dolce Gusto od Krups

Tři čtenářky Dámy mají nyní možnost vyhrát espreso přístroj NESCAFÉ Dolce Gusto od Krups z limitované edice Funky Colours. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v negativní konstelaci k vašemu znamení, což neslibuje dobrou náladu ani vstřícné komunikativní schopnosti. Kdybyste mohli odpočívat podle svého gusta a naplánovat si víkend bez…