Zářivé barvy, vycpávky i krajky: Tyto podzimní trendy vám nesmí chybět!

1. 9. 2021
Foto: Profimedia
Zářivé barvy, vycpávky i krajky: Tyto podzimní trendy vám nesmí chybět! | Foto: Profimedia
Loňský podzim byl ve znamení především tepláků, mikin a svetrů, do kterých jsme se choulily v teple domova. Po módních kouscích jsme netoužily, protože stejně nebyly kam nosit. O to víc se mysl všech milovnic módy upíná k letošnímu podzimu a doufá v lepší podmínky. Co se tedy letos bude v sychravých měsících nosit?

Na barvy podzimu zapomeňte

Terapie barvami. Tak by se daly nazvat kolekce světových návrhářů, kdy sytost pozitivních barevných tónů ovládla týdny módy. Nikdy jsme ji nepotřebovali více, protože má pozitivní vliv na naše fyzické i duševní zdraví. A tak vedle klasické černé, tlumené khaki i zemité hnědé přichází kanárkově žlutá, svítivě pomerančová, křiklavá červená nebo opravdu sytě růžová. Prostor bude i pro pastelovou modř, sytě hráškovou či smaragdovou. Konečně je tu doba, kdy se z nenápadné myšky stanete středobodem zájmu.

Jaké doplňky se budou nosit na podzim? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v nepříjemné kvadratuře s Plutem, proto vidíte problémy tam, kde nejsou. Určitě se vám otevřou oči, ale na to si chvíli počkáte. Milé Váhy, povinnosti si pečlivě rozprostřete a…