Žárlivost podle znamení: Kdo se snaží žárlení skrývat a jak poznáte, že žárlí?

19. 11. 2020
Žárlivost podle znamení: Kdo se snaží žárlení skrývat a jak poznáte, že žárlí?
Žárlivost je náročná emoce, kterou je ale potřeba ve vztahu zvládnout. Obvykle přichází s dalšími emocemi, jako jsou hněv, smutek, deprese či naštvanost. Většinou se snažíme žárlivost nejprve před partnerem skrývat, ale zcela to nikdy nejde – vaše chování prozrazuje, že jste ve skutečnosti zelení žárlivostí, a to ničí vztah. Jak se žárlivost projevuje podle znamení zvěrokruhu a co s ní?

Beran (21. března – 19. dubna)

Když Beran začne žárlit, promění se v někoho úplně cizího. Je to velmi výbušné znamení, se kterým cloumají emoce, takže pro toho druhého bývá velmi děsivé. Žárlivost není něco, co by Beran často zažíval, ale pokud ji pocítí, jen těžko udrží žárlení pod kontrolou. Ne že by hned vystartoval a řekl vám to do očí, ale poznáte to podle změny jeho chování. Začne se chovat, jako kdyby vás znova dobýval, bude na vás tlačit a bude se i hádat, když na to přijde. Beran, když žárlí, vůbec nevypadá hezky, takže mu ani nedávejte příležitost k žárlení.

Musí být nevěra vždycky zabijákem vztahu? Mrkněte na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, po vlně nepříjemných pracovních událostí se dostáváte do normálu. Sice vás mrzí, že vás nadřízený neadekvátně ohodnotil, ale dál na sobě pracujete. Moc dobře víte, že silou…