Komentáře k článku zpět na článek

betateta 10. 3. 2015 | 09:14
lebahu 25. 2. 2015 | 17:47

Potvrzuju, že holicí olej je super a z květinových vod bych doporučila tu s lemon tea-tree (nesmrdí jako klasické tea tree, voní po citrusech a má stejné hojivé účinky). Nedělají se pupínky, chloupky nezarůstají. Oproti normálním holicím gelům a mýdlům rozdíl nebe a dudy.
Ovšem úplně nejlepší by bylo, kdyby chlupy opět přišly "do módy", protože je to pěknej opruz i tak. Ovšem to výrobcirůzných holítek a škubátek nepřipustí a ještě nás budou utvrzovat v tom, že je to hygienické a kdo má na těle jediný chlup je čuně.

Herulinka 25. 2. 2015 | 12:33

Já bych spíš úvodní otázku položila takto - proč vůbec chlupy rostou?
Měla jsem problémy i při klasickém holení. Chlupy neuvěřitelně zesílily a tak jsem měla nohy kropenaté jako slípka. Koupila jsem tedy škubátor (po pár marných pokusech s voskem) a chvíli to fungovalo, ale strašně dlouho to trvalo. Teď jsem došla na kompromis - cukrová pasta a zbytek epilátorem. Pastou se trhá po směru růstu, takže se nedělají žádné jizvičky, chlupy pak nezačnou růst všemi směry a ani to tolik nebolí, navíc efekt je daleko dlouhodobější než se strojkem, s tím tak týden, po pastě cca. měsíc vydržím. O laseru jsem taky přemýšlela, ale vzhledem k finanční náročnosti a nejistým výsledkům asi budu muset zůstat u doživotního patlání se cukrovou pastou, pokud někdo nevymyslí zase něco lepšího
Přeju hodně úspěchů v boji s nežádoucím ochlupením!

Přečtěte si také

Horoskopy

Každodenní stres je pro vás tabu. Celý týden proběhl v klidu. Takovéto idylky byste brali pořád. Moc…

Nejčtenější články

Doporučujeme