Zásady čištění pleti: Těchto 5 kroků dodržujte a vaše pokožka bude zářit

26. 2. 2021
Zásady čištění pleti: Těchto 5 kroků dodržujte a vaše pokožka bude zářit
Chybným odličováním si můžete podráždit pleť, polámat řasy i přidělat zbytečné vrásky. Jak tedy postupovat, abyste se těmto nepříjemnostem vyhnula? Připomeňte si pět nejdůležitějších zásad správného čištění a odličování pleti.

Odličujte večer, ale i ráno

Odličování a čištění pleti speciálními přípravky je základem krásného a pěstěného vzhledu. Tímto postupem nejenže odstraníte z pleti make-up, ale zároveň ji zbavíte všech škodlivých látek způsobených smogem a prachem, které se mísí s naším potem a mazem, a znemožňovaly by tak pokožce volně dýchat. Právě pokožka je váš největší dýchací orgán, proto je důležité, aby póry zůstaly čisté. O pleť se tedy vyplatí dobře pečovat nejen večer, ale i ráno. V noci se totiž pleť detoxikuje a vyplavuje na povrch vše škodlivé. Pokud tyto nečistoty ráno neodstraníte, zůstávají uvnitř pórů a pleť nedýchá. To se může projevit celou řadou komplikací, jako je například akné.

Jak omladit obličej cvičením? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Den před novoluním v Beranu jste v negativní náladě a stále nad něčím dumáte. Připusťte k sobě vlnu energie a nechejte se unášet pohodou nedělního volna. Problémy hoďte za hlavu a začněte…