Zasněná tvář Lucie Zedníčkové

31. 3. 2006
Zasněná tvář Lucie Zedníčkové
Herečka Lucie Zedníčková je jasným důkazem toho, že i pracující matka dvou dětí může být krásná a inspirativní. Není proto divu, že se zařadila po bok hollywoodských hvězd první velikosti. Jak? Následovala světový trend a stala se tváří dekorativní kosmetiky Oriflame.

Spolu s uvedením jarní kolekce líčení Daydream od Oriflame Colour navázala značka Oriflame úzkou spolupráci s Lucií Zedníčkovou. Tato známá herečka svým krásným a přirozeným vzhledem podpoří v tomto roce dekorativní kosmetiku Oriflame Colour. Lucie se v současnosti na plno věnuje svým dvou dětem a zároveň nezanedbává svou hereckou kariéru.

Jak jste se dostala ke své nové roli, tváři kosmetické značky Oriflame? Náhodou. Ale nic na světě není náhoda. Alespoň já si to myslím, takže...

Ve světě panuje již několik let trend, kdy slavné herečky nahrazují modelky. Tímto svým krokem jste se zařadila po bok Sharon Stone, Charlize Theron či Scarlett Johanson. Jak se cítíte Vy coby velvyslankyně krásy a nových trendů? Skvěle.

Nedá mi se nezeptat, jak pečujete o svou krásnou pleť. Dopřávám jí pravidelně dostatek slunečních paprsků v kombinaci s mořským ovzduším. Což asi není úplně dokonalý recept, ale mě se v takových podmínkách lépe dýchá, lépe žije a tak i mojí pleti je lépe na světě.

Jako herečka se v práci setkáváte se spoustou líčidel. Jak máte vztah k make-upu v civilním životě? Právě proto, že si ho v divadle užívám až až, nechávám pleť přes den odpočinout a takřka se nelíčím.

Jaké výrobky Oriflame používáte nejraději, bez čeho se neobejdete? Bez odličovadel a výživných neparfémovaných krémů. Mám ráda olejové kapsle a krém na oči proti vráskám.

Pro každou ženu je důležité nejen, jak vypadá její tvář, ale i co má na sobě. Jaký je Váš vztah k módě? Vybírám si intuitivně, nejradši mám sportovně elegantní módu. Takže žádné nákladné večerní róby, nejlépe se cítím v hedvábném šátku, který mám přehozený přes plavky.

Oriflame nabízí nejen kosmetické přípravky, ale také zajímavé módní doplňky. Střídáte ráda kabelky, šátky a šperky? Jak byste se popsala svůj styl. Momentálně střídám nejvíce batohy ke kočárku. A co se kabelek týká, ty tahá po bytě moje roční dcera. Jinak jsem si jednu hezkou kabelku přivezla nedávno z Thajska. Je jen z bambusových dřívek a mám jistotu, že ji nikdo jiný nemá. Přestože šperků mám dost, příliš jimi nehýřím. Mám vřelý vztah k minimalismu.

Od módy k Vaší herectví. Můžete nám říci, co je u Vás nového. Začínám zkoušet v Bránickém divadle novou komedii Prázdniny snů s divadelním spolkem Háta.

Kde Vás čtenáři mohou nyní vidět? Nejčastěji v parku. Ale také jezdím s divadlem po celé republice, takže v podstatě kdekoliv.

Ve spolupráci se společností Oriflame jsme pro vás připravili jedinečnou soutěž o Oční sérum v tužce Express Repair. 10 z vás získá toto koncentrované sérum s obsahem látky PotassOx, která výrazně omezuje viditelnost mimických vrásek a zabraňuje jejich prohlubování. Šanci máte i Vy, pokud správně zodpovíte dnešní soutěžní otázku.

Soutěž je již ukončena. Hodně štěstí vám přeje portál dama.cz a Oriflame!

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Tak plodné a pohodové období by vám mohla všechna znamení jenom závidět. Milí Střelci, nyní se můžete vážně prosadit, stačí si jen věřit! S nadřízeným jste jedna ruka, k tomu si rozumíte…

Nejčtenější články

Doporučujeme