Zbavte ho chyb: Změňte partnera k obrazu svému

14. 3. 2018
Zbavte ho chyb: Změňte partnera k obrazu svému
I když jste do svého partnera zamilovaná až po uši, určitě se najdou drobnosti, které vás občas dokážou pořádně vytočit. Některé se u mužů dokonce často opakují! A není zas tak těžké je přimět, aby se trochu změnili. Dejte si ale pozor. Jestliže zjistíte, že byste vašeho partnera změnila téměř od základů, možná je na čase se zamyslet, jestli je pro vás ten pravý.

Zanedbává vzhled

Vadí vám, že chodí zarostlý, jeho vlasy nemají žádný střih a celkově působí tak trochu zanedbaně? Pak mu k nejbližším narozeninám, výročí nebo Vánocům pořiďte poukaz do v poslední době tolik oblíbeného barber shopu neboli holičství. Ve většině z nich se mužům dostává nadstandardní péče, kde si mohou popovídat s dalšími muži, poučit se, jak pečovat o svůj vous či účes, a k tomu všemu často dostanou třeba sklenku whisky.

Takové hýčkání si jistě bude chtít zopakovat! A až se vrátí domů, nezapomeňte jeho vzhled vychválit do nebes. Pak se tam jistě vrátí dobrovolně a rád.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne pracovní týden do své druhé poloviny, opadnou z vás zbytečné obavy i stres. Těšíte se na rande s milovanou osůbkou a připravujete plán sblížení. Pokud žijete v trvalém…