Zcela nové diskuse

18. 12. 2000
Milé čtenářky a čtenáři, připravili jsme zcela nové stránky, které jsou nejen hezčí (alespoň věříme, že se budou líbit), ale jsou také rychlejší a diskuse na nich bude přehlednější.

Zcela nové diskuse

Milé čtenářky a čtenáři,
připravili jsme pro vás zcela nové diskusní stránky. Všimli jsme si, že si u nás moc rádi povídáte. Probíráte jak témata, která se týkají téměř nás všech, ale i o problémy jednotlivců.
Připravili jsme proto nové stránky, které jsou nejen hezčí (alespoň věříme, že se budou líbit), ale jsou také rychlejší a diskuse na nich bude přehlednější.
Pokud je zpráv více, máte také možnost podívat se na ty starší, což dříve nebylo možné.

Budeme se prostě snažit, aby vám naše diskusní stránky co nejvíce vyhovovaly. Pokud máte nějaké připomínky a náměty na vylepšení, určitě nám to napište, rádi vám vyhovíme.

Dále nám také posílejte vaše problémky a náměty na diskuse. Buď nám napište na e-mail diskuse@dama.cz nebo to můžete napsat rovnou sem dolů.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Delší dobu přemýšlíte, že si pořídíte něco nového anebo si najdete investici. Věřte, že k tomu není pár dní vhodná doba. I když vypadá nabídka lákavé, dopadne špatně. Vyhněte se podvodným…

Nejčtenější články

Doporučujeme