Zdědily jste prsa po tatínkovi? Takto je výrazně vylepšíte

Zdědily jste prsa po tatínkovi? Takto je výrazně vylepšíte

Milé dámy, výraz prsa po tatínkovi jste už jistě slyšely. Je to docela nezdvořilý způsob, jak vyjádřit, že má některá z nás velmi plochá nebo téměř žádná prsa. Pokud jste i vy zdědily prsa po tatínkovi, máme pro vás řešení. A nebojte se, nebudete muset jít ani pod nůž. Jen čtěte dál.

Trápení s prsy po tatínkovi

Malá nebo téměř žádná prsa mají i své výhody zejména při sportování, ale je pravdou, že většina žen s prsy po tatínkovi touží po opaku. Existuje k tomu spousta dobrých důvodů, mezi něž určitě patří nižší sebevědomí způsobené současným pohledem společnosti na ženy s menším poprsím. Darmo, od pravěku jsou v kurzu především velká a dobře tvarovaná prsa.

Nedělejme si žádné iluze. S větším objemem hrudníku je život ženy snazší. Vždyť krásná plná prsa snadno ohromí i na první pohled nedostupné chlapy. Navíc ani v oblékání to s malými prsy nemáme až tak lehké. Podprsenky s malými košíčky jsou většinou neforemné a málokdy atraktivní, odstávají, a nedrží na svém místě… No horor. A to už nemluvíme o pěkných plavkách. Buď jsou určeny pro mladé teenagerky nebo střihy dobře nesedí na vaši postavu. Myslíte si, že jste v tom samy? Omyl… Problém s malými prsy má obrovské množství z nás.

Podle studie profesora Virena Swamiho na Univerzitě v Cambridgi prováděné s 18 541 ženami ve 40 zemích v průměrném věku 34 let by až 48 % žen chtělo zvětšit objem svého hrudníku, a tedy považuje svá prsa za malá. Problém malého poprsí lze řešit několika způsoby a ne vždy musí jít o skalpel. Než vám ale prozradíme víc, podívejme se na to, co stojí za faktem, že některým ženám narostou jen malá prsa, nebo jim nenarostou vůbec.

Proč některé z nás zdědily prsa po tatínkovi?

Vývoj a změny tvaru a velikosti prsů se u žen dějí během celého života. Již v děloze se formuje základní mléčný systém. Ten má značný vliv na vzhled prsou. V období puberty začnou vaječníky vylučovat hormon estrogen, který stimuluje růst ženského poprsí. Díky tomuto procesu se v první řadě zvednou bradavky, zvětší se prsní dvorce, změní se způsob ukládání tuku a prsa během letních školních prázdnin zázračně narostou. Ale co když se něco pokazí?

Za nejčastější příčiny plochých nebo velmi malých prsou se označuje genetika. Avšak to, že máte malá prsa ještě neznamená, že máte špatné geny. Podle amerického univerzitního profesora Nicholase Erikssona a jeho kolegy, je velikost prsou pouze mírně dědičná. Faktorem, který nejvíce ovlivňuje růst prsou, jsou hormony a s nimi spojená hormonální nerovnováha. Ta na jedné straně vzniká, pokud žena nemá dostatek hormonu, který způsobuje růst poprsí nebo na druhé straně má příliš mnoho hormonů, které růst tlumí (Steadyhealth.com). Nejste-li spokojeni se vzhledem vašich prsou, máte dnes na výběr již z široké palety různých řešení. Většinou však krásná prsa vyžadují mnoho obětí i s nezvratnými důsledky na zdraví. Co kdyby však existovalo bezbolestné řešení?

Takto je zvětšíte bezbolestně

Silikony bývají první volbou. Je to ale správné? Plastická chirurgie přináší rychlý způsob jak změnit „ňadra po otci“ na nádhernou pýchu ženskosti. Využít můžete zavedení implantátů i přenos vlastního tělesného tuku do hrudní oblasti. Jedná se o invazivní procedury, které se dělají pod celkovou narkózou. Jsou to plnohodnotné chirurgické zákroky se všemi důsledky, které k tomu patří. Výhodou ale je, že pokud se operace povede, tak výsledky vidíte okamžitě.

Na druhé straně je třeba podotknout, že ani silikony nejsou trvalým řešením a po několika letech jsou nutné opakované operace. Krásná prsa se tak značně prodraží. A tu bolest si budete muset vytrpět znovu a znovu. To vám plastický chirurgové často zamlčí. Jde přece o byznys… Bohužel vám zamlčí i to, že pokud si jednou dáte silikony, není cesty zpátky. Po jejich vyoperování z vašich prsou zůstanou s prominutím pouze „splasklé balóny“. Jak z toho ven?

Pokud jste se už někdy zamysleli nad tím, jak zkrášlit vaše poprsí, určitě už jste alespoň jednou natrefily na pilulky na zvětšení prsou. Víme, že to zní poněkud obskurně. Ani my jsme na začátku neskrývali skepsi. Věřte ale, že nemusí být na škodu dát jim šanci, ještě před tím, než se nabodnete na skalpel prvnímu plastickému chirurgovi, kterého potkáte. Pilulky dokáží způsobit viditelné zvětšení, zpevnění a vytvarování prsů přirozeně, bezbolestně a bezpečně. Mají ale také nevýhodu.

Tou nevýhodou je, že na konečné výsledky si počkáte několik týdnů. Možná i proto mnohé z nás nad pilulkami ohrnují nosem. Pokud ale vydržíte, výsledky stojí opravdu za to. Když budete mít štěstí, vaše prsa mohou nabýt podobný tvar jako po absolvování plastiky. Rozum tedy káže, nejprve zvolit pilulky. O plastice můžete uvažovat jako o poslední záchraně, když už nic jiného nezabere. Ale pozor! I v tomto případě platí, že je třeba vybírat s rozumem. Určitě nesahejte po zvláštních nabídkách z bazoše nebo divných lécích z Číny. Poohlédněte se raději po známých značkách. Takových najdete několik. Které z nich jsou ale nejúčinnější?

Po důsledném prověření dostupných možností, se nám zdá, že pilulky BreastExtra + stojí za hlubší prozkoumání a možná i vyzkoušení. Zaujalo nás především špičkově navržené složení těchto pilulek. Díky tomu lze očekávat rychlý a silný nástup účinků. Koncentrace účinných látek je v porovnání s jinými tabletami vysoká, přičemž cena je stále přijatelná. Navíc, pokud byste přece jen chtěly ještě ušetřit, doporučujeme tento produkt nakupovat přes internet, abyste získaly další slevy.

Mnoho z nás zdědilo prsa po tatínkovi. Ať už jde o genetiku nebo nepříznivý vývoj hormonální činnosti v pubertě, řešení tohoto nežádoucího stavu existují. Splnit si sen o větších a krásnějších prsou přitom nemusí být spojeno s bolestí a skalpely. Před rozhodnutím rozřezat si prsa se vyplatí vyzkoušet i méně nebezpečná řešení. Pomoci mohou pilulky. Přestože budete pak muset vyměnit šatník za novější, protože vaše podprsenky i trička už vám budou těsná, určitě to za to stojí. S větším poprsím bude Váš život radostnější, možná si spíše najdete vysněného partnera nebo překvapíte toho současného. Každá žena si zaslouží být obdivována, tak proč ne vy?

Doporučujeme

Články odjinud