Komentáře k článku zpět na článek

Anonymizovaný 14. 5. 2019 | 16:39
Mata69 14. 5. 2019 | 08:52

@Anonymizovaný: No a jeho chování jako bylo v pořádku jo? Najednou když se chtěl rozmnožit, stal se z něj super milenec. Stejně jako píšete o té ženě, stejně to platí i na toho muže. Pořizovali si děti ačkoliv jejich vztah byl přinejmenším podivný. Jo a nikde v článku nečtu nic o tom, že by vřískala o tom, že se o ní stát má postarat. Kde to tam čtete?

Anonymizovaný 13. 5. 2019 | 12:19

@Mata69: Byl na to snad sám? Ona ví, že to jde všechno do kopru a nechá si uvrtat další děcko. Pak vříská, že je samoživitelka a že by se stát měl starat.

Mata69 13. 5. 2019 | 07:50

Vidím to podobne jako Rambisa, ten pan ma jinej problem, nestal o sex, pokud se zrovna nechtel rozmnozit. Ten vztah byl divnej a pani blahova, jak si mohla myslet, ze po narozeni ditete se to vsechno zmeni? Proč by melo?

Mata69 13. 5. 2019 | 07:47
Anonymizovaný 12. 5. 2019 | 22:15

Ani se mu nedivím. Je jasné že zdrhnul když viděl jak se mu holky namnožily. A ona je slepice, že mu vyhověla. Chlap který nekuká, nepotřebuje potomky.

Anonymizovaný 12. 5. 2019 | 18:49
Anonymizovaný 12. 5. 2019 | 16:13

No v porodnici těsně po prodělaném porodu říci manželce že s ní končí, tak mu tu kytku hodím na hlavu a jsem ráda že se takového ubožáka bez sociální slušnost vlastně zbavím!!!

Rambíša 12. 5. 2019 | 14:33

Tohle spíš připomíná příběh o pánovi,co až po delší době zjistil,že není na ženy,ale na muže, a takto si to pro sebe vyřešil. V článku není nic dalšího,jestli platí na děti, asi se s nimi ani nestýká,tak na mě to dělá tenhle dojem. Leda že by měl ještě jednu záložní paní někde a celou dobu se rozhodoval,jestli je lepší ta nebo ona,a nakonec odešel k té druhé. Muži i ženy mají divné nápady,je s nimi těžké žít ve společné domácnosti.A když k tomu ještě přibydou děti,tak je kolikrát doma k nevydržení.

helza 12. 5. 2019 | 12:13

@Anonymizovaný: Já z toho mám dokonce pocit, že toho muže mrzelo, jak se jeho vztah k ženě změnil, možná že on uvěřil, že druhé dítě mu jeho city ke Zdeně vrátí zpět a když to nevyšlo, tak to vzdal.Může to být ale i jinak. Můj ex, který chorobně žárlil i na děti, nikdy se o ně nezajímal a nesnášel, když jsem se jim věnovala já, mi například kdysi dávno, těsně před rozvodem, řekl. "Nejlepší, co z našeho manželství vzešlo, jsou naši dva kluci. Proto chci, aby jsme si teď pořídili ještě jedno dítě a rozvedeme se, až se to podaří." Myslím si, že myšlenka, že bych mohla ještě někdy někoho mít (tedy muže), byla pro něj nepřijatelná a takto si chtěl pojistit můj budoucí celibát. Můj ex byl sice hodně "jiný", ale i taková může být motivace muže.

Anonymizovaný 12. 5. 2019 | 10:26

V tom manželství bylo zjevně něco hodně špatně dávno před pokusem o druhého potomka. Asi ten muž nevěděl, co vlastně chce. Nejprve se nadchl pro roli otce, což ho následně přestalo bavit. Bohužel je škoda, že paní zase věřila na pověru, že narozením dítěte se muž zázračně ve všem polepší. Nic mezi sebou neřešili, nerozuměli si a tak to dopadlo. Od jejího manžela to byla zrada, ale myslím si, že paní to mohla vidět dříve, že ten muž jí nebude oporou. Je dobře, že se paní a dcerám daří.

Přečtěte si také

Horoskopy

Když vám bude chtít partner pomoc a podpořit vaše nápady, tak se tomu nebraňte. Moc dobře ví, že nejste…

Nejčtenější články

Doporučujeme