Zdravotní stav Michala Hudčeka se lepší

12. 5. 2005
Zdravotní stav Michala Hudčeka se lepší
Zdravotní stav finalisty soutěže Česko hledá SuperStar Michala Hudčeka, který se včera zranil při pádu z koně, se pomalu zlepšuje. Michal je již bez zvýšené teploty a v dobré náladě.

Dokáže se bez pomoci zvednout z lůžka, stát a dokonce je již schopen chodit o berlích. Přesto jej nadále trápí značné bolesti zad.

„Michal se proti včerejšku cítí mnohem lépe. S ohledem na dobu rekonvalescence však bude lepší, když zatím zůstane v klidu v péči lékařů,“ sdělil po návštěvě nemocnice mluvčí SuperStar Adam Kotalík.

Podle vyjádření primáře chirurgického oddělení by Michal mohl být propuštěn v pátek, nebo v sobotu. Záležet bude především na tom, jak se Michal bude cítit a nakolik ustoupí bolesti.

„Už je mi mnohem líp, i když to pořád pekelně bolí. Ale jak jsem řekl už včera, ze soutěže odstoupit nechci a těším se na nedělní vystoupení,“ vzkázal všem Michal Hudček.

zdroj: TV Nova, Česko hledá SuperStar

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Sice už nejste v takové kondici jako na začátku června, ale pracovně se pořád držíte mezi nejlepšími. Nadřízený obdivuje váš smysl pro detail. I kupce sena dokážete najít maličkou…

Nejčtenější články

Doporučujeme