Žebříček nejhorších jmen celebrit vedou Bronx Mowgli a Jagger Joseph Blue

31. 12. 2008
Žebříček nejhorších jmen celebrit vedou Bronx Mowgli a Jagger Joseph Blue
Anketa o nejhorší a nejkrásnější dětské jméno celebrit na známých webových stránkách BabyNames.com zná své absolutní vítěze pro rok 2008. Nejhorší jméno si do života ponesou syn zpěvačky Ashlee Simpsonové a dcera herečky Soleil Moon Fryeové. Zato nejhezčím jménem se může pyšnit syn zpěváka Bo Bice a dcera Nicole Richieové.

Jak tisku prozradila zakladatelka webových stránek Jennifer Mossová, v anketě hlasovalo více než pět tisíc uživatelů. Nejhůře dopadla dětská jména, která jsou příliš překombinovaná.

"Některá jména, která celebrity daly svým dětem, pomalu už jména ani nepřipomínají. Trefu do černého udělala Nicole Richieová se svým snoubencem, rockerem Joelem Maddenem, kteří svou dceru pojmenovali Harlow Winter Kate. Je to jednoduché a přitom atraktivní," míní Mossová. Svou anketou by chtěla nastávající rodiče nasměrovat k jednodušším, ale úderným jménům, za které by se děti v dospělosti nemusely stydět.

Top - tři nejhorší chlapecká jména: 1. Bronx Mowgli (Ashlee Simpsonová a Pete Wentz) 2. Sophocles Iraia (Miranda Manasiadisová a Jermaine Clement) 3. Barnaby (Alex Borsteinová a Jackson Douglas)

Top - tři nejhorší dívčí jména: 1. Jagger Joseph Blue (Soleil Moon Fryeová a Jason Goldberg) 2. Luisa Danbi (Christine Kimová a David Alan Grier) 3. Atalanta (Carolina Herrerová a Miguel Baez)

Top - tři nejlepší chlapecká jména: 1. Caleb James (Caroline Biceová a James Bice) 2. Knox Leon (Angelina Jolieová a Brad Pitt) 3. Braydon (Melissa Joan Hartová a Mark Wilkerson)

Top - tři nejlepší dívčí jména: 1. Harlow Winter Kate (Nicole Richieová a Joel Madden) 2. Maddie Briann (Jamie Lynn Spearsová a Casey Aldridge) 3. Vivienne Marcheline (Angelina Jolieová a Brad Pitt)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Roztržky s protějškem kvůli domácímu rozpočtu vám na náladě samozřejmě nepřidávají. Krizovým obdobím se jeví dnešek a zítřek, tak raději našlapujte zlehka jako vánek. V každém směru se…

Nejčtenější články

Články odjinud