Zemřel Dan Nekonečný: Zpěvákovi ze skupiny Šum svistu bylo pouhých 52 let!

26. 3. 2019
Charismatický zpěvák a dobrodruh Dan Nekonečný ještě před deseti lety vtipkoval, že přežil svou smrt ve vlnách. Bohužel teď zpěváka a tanečníka nalezli v jeho domě v Praze. Milovník brazilských rytmů dotančil.

Daniel Nekonečný, vlastním jménem Daniel Konečný, působil se svou skupinou Šum svistu na hudební scéně jako zjevení. Živé brazilské rytmy ve spojení s divokými barvami, ohňostroji, tropickou dekorací, modelkami proměnil zpěvák v zářivě žlutém oblečení v gejzír energie a bláznovství. Ač energii rozdával plnými hrstmi, teď mu chyběla pro něj samého.

Dnes, 26. března zpěvák Dan Nekonečný zemřel. Bylo mu necelých 53 let. "Můžeme potvrdit, že jsme do ulice Na Vrchu na žádost Policie České republiky v úterý po 11. hodině vysílali koronera k úmrtí dvaapadesátiletého muže,“ citoval deník Blesk mluvčí Pražské záchranné služby Janu Poštovou. Podle informací Blesku se jednalo právě o Daniela Nekonečného.

Rodák z Boskovic byl v devadesátých letech výraznou tváří zdejšího showbyznysu, neobešla se bez něj téměř žádná televizní šou. Snad každý znal jeho vrčité „vrrrrrrr“ . Výraznou roli měl Dan Nekonečný také ve filmu Jak se krotí krokodýli, zahrál si i ve filmu Eliška má ráda divočinu a v televizním filmu Historky od krbu.

Podívejte se na klip Daniela Nekonečného:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Během dnů volna se snažte nabrat nový dech, protože jste mentálně unavení. Nepodléhejte zbytečným stresům a nedělejte si problémy s příbuznými. Nemáte zrovna dobrou náladu, což by vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme