Zemřel Karel Gott: Které osudové ženy budou oplakávat Českého slavíka?

2. 10. 2019
Včera večer se s námi bohužel rozloučil Karel Gott. Zesnul těsně před půlnocí v kruhu svých nejbližších. Před dvěma měsíci oslavil své životní jubileum. 14. července bylo "božskému Kájovi", jak ho mnozí familiérně nazývali, úctyhodných osmdesát let. Jeho dlouhým a bohatým životem prošla řada žen, které nejvýrazněji ovlivnily jeho život?

Karel Gott byl dlouhé roky ve výborné kondici, ale poslední léta ho začalo trápit zdraví. Už na jaře bylo znát, že není úplně fit, i když mnohonásobný Zlatý slavík a držitel mnoha dalších ocenění plánoval velkolepou oslavu svých osmdesátých narozenin, už týdny před ní byl nucen kvůli svému zdravotnímu stavu své plány zrušit. Po problémech s dýchacími cestami se u něj projevila akutní leukémie, a i když Mistr několik týdnů statečně bojoval, nemoc ho nakonec přemohla. Chybět bude nám všem, byl to nesmírně pracovitý a milý člověk. Nejvíce ho ale samozřejmě budou postrádat ti, kdo s ním sdíleli běžný život. Které ženy patřily k jeho nejbližším? 

Mrkněte na video osudových lásek Karla Gotta: 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pondělí není zrovna vaším favorizovaným dnem, ale po pravdě řečeno se v něm uvidíte. Podaří se vám totiž všechno, na co sáhnete. Nespoléhejte se na druhé, ale výhradně sami na sebe. To…

Nejčtenější články

Doporučujeme