Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 3. 10. 2019 | 12:53

Neřekla bych,že jsou to drby - Gott měl spoustu žen a o mnohých se tu ani nezmínili.Já osobně jsem ho moc neposlouchala,na koncert s ním bych nešla,ale byl - li v TV,tak jsem se dívala. Posledních několik let mi bylo jasné,že to s ním jde z kopce,bohužel,stáří je neúprosné. Ještě že mohl zemřít doma.Moc mi není jasné,proč ty dcery a manželka "utekly" někam do ciziny....To se mi zdá až hnusné.Jestli ho měly rády,tak měly zůstat doma a plakat. Však by je nikdo neukousl,všechno odnese čas a v budoucnosti se o nich skoro nebude nikdo zmiňovat.

Anonymizovaný 2. 10. 2019 | 18:35

Je to hrozné jak po smrti někoho začnou lidi tahat špínu na něho. Měl by být zákaz pod vysokou pokutou jakékoliv pomluvy zveřejňovat!!!!!!!!!!! Je to hnus.

Anonymizovaný 2. 10. 2019 | 13:43

Tak tohle jste fakt nemuseli. Pan Gott je pár hodin po smrti a vy tady vytahujete a znova omíláte už tisíckrát omleté drby?

lebahu 2. 10. 2019 | 11:51

@Elynor: Taky jsem si říkala, že prosté oznámení, případně shrnutí jeho kariéry jako nekrolog, by bylo vkusnější. A to vážně nejsem jeho fanynka.

Elynor 2. 10. 2019 | 11:36

Eh… všichni víme, že je to tady bulvár. Ale opravdu bylo nutné i z takového tématu vyrobit klikačku a vytahovat na světlo drby?

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud jste se minulý týden rozešli s partnerem, moc dlouho truchlit nebudete. Dávejte si však pozor na…

Nejčtenější články

Doporučujeme