Zemřel Petr Muk

24. 5. 2010
Zemřel Petr Muk
Dnes ráno (pondělí 24. května) zemřela jedna z opravdových mužských pěveckých hvězd našeho současného popu Petr Muk.

Klepněte pro větší obrázek

Pětačtyřicetiletý Petr Muk, který vydal před několika dny (21. května) nové album "V bludišti dnů" kladně vnímané kritikou, byl nalezen ve svém bytě mrtev.

Zpěvák se dlouhodobě léčil a bojoval s depresemi, a proto se spekuluje o tom, že jedna z verzí jeho nečekaného úmrtí může být sebevražda.

Petr Muk se poprvé proslavil v letech 1992 až 1996, kdy byl členem projektu Shalom, jednoho z vůbec nejúspěšnějších svého druhu u nás (vydává tři alba s hity Až jednou, Léto měsíců, Tanec ve skle, Ve větru či Slunce, v Londýně natočený Someday). Po roce 1997 se vydává na sólovou dráhu a vydává dalších pět alb (Jizvy lásky, Dotyky snu, Osud ve dlaních - všechna v kategorii Zlatá a Platinová, Zrcadlo a V bludišti dnů).

Zpěvák, skladatel, textař, aranžér, kytarista i klavírista Petr Muk, který s Oceánem, Shalomem a vlastním p.m.bandem dokázal uspořádat vyprodaná turné po celé ČR i SR, měl zkušenosti i muzikálové a zazářil v roli Prince v Rusalce (s Bárou Basikovou), Raimonda v Johance z Arku (s Lucií Bílou), a nejnověji z již titulního Galilea pro pražské divadlo Kalich.

ČTĚTE TAKÉ:
Naštvaná Vendula Auš Svobodová: Nejsem těhotná, sakra!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Neděle je jako stvořená k rozjímání, procházkám a poznání sama sebe. Okolí vás tak trochu nepoznává, protože nejste mistři slova a také teď spíše mlčíte. Jen horko těžko se bavíte s…

Nejčtenější články

Doporučujeme