Zemřel Robin Gibb z legendární skupiny Bee Gees

21. 5. 2012
Zemřel Robin Gibb z legendární skupiny Bee Gees
Člen legendární kapely Bee Gees, Robin Gibb, včera - v neděli 20. května 2012 - prohrál svůj boj s rakovinou. Zemřel ve věku 62 let. S rakovinou tlustého střeva a později i jater se potýkal již druhý rok.

Rodina oznámila úmrtí na jeho oficiální webové stránce:

"Rodina Robina Gibba z Bee Gess s hlubokým zármutkem oznamuje, že Robin po dlouhém boji s rakovinou včera navždy odešel. Žádáme, aby bylo v tomto těžkém okamžiku respektováno naše soukromí."

Kapelu "The Bee Gees" založili tři bratři - Barry, Robin a Maurice Gibb. Ze slavného tria je už bohužel na světě pouze starší z bratrů, Barry. Pěvecké trio Bee Gees patřilo bezpochyby mezi nejpopulárnější hudební skupiny světa. V 60. a 70. letech se proslavili zejména disko hity z filmu Horečka sobotní noci, za které kapela Bee Gees získala cenu Grammy.

Lidé na slavné hity jako To Love Somebody, Massachusetts a I Started A Joke, How Deep Is Your Love, Stayin' Alive, Night Fever nebo Guilty nikdy nezapomenou!

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nastavte si laťku proklatě vysoko, protože na to máte. Milí Lvi, jedete si pro úspěch a ještě o tom vlastně ani nevíte. I když nejde všechno jako na drátku, stále oplýváte jedinečnými…

Nejčtenější články

Doporučujeme