Zemřela hollywoodská legenda Elizabeth Taylor!

24. 3. 2011
Zemřela hollywoodská legenda Elizabeth Taylor!
Ve věku devětasedmdesáti let zemřela herečka Elizabeth Taylor. Příčinou smrti podle lékařů bylo městnavé selhání srdce, kvůli čemuž byla hospitalizována už od konce ledna.

Jedna z největších hollywoodských legend skonala ráno 23. března v kruhu svých dětí.

„Byla obklopena svými dětmi, Michaelem Wildingem, Christopherem Wildingem, Lizou Todd a Marií Burton,“ potvrdila hereččina mluvčí Sally Morrison.

„Moje matka byla výjimečná žena, která žila život naplno, s velkou vášní, humorem a láskou. Ačkoli její odchod je zničující pro nás všechny, kteří jsme ji měli velmi blízko u srdce a byla nám drahá, budeme navždy inspirováni jejím trvalým přínosem světu,“ svěřil novinářům po smrti své matky Michael Wilding.

Prvního Oscara Taylor získala v roce 1960 za roli ve filmu Telefon Butterfield 8 a znovu za roli ve filmu Kdo se bojí Virginie Woolf v roce 1966.

Snad nejznámější je ale její role Kleopatry ve stejnojmenném snímku z roku 1963, kde se objevila po boku Richarda Burtona, svého manžela, s nímž byla vdaná dvakrát. Celkem se za život vdala osmkrát.
KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

ČTĚTE TAKÉ:
Topmodelka Tereza Maxová je opět těhotná!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodně nejste zrovna v kondici, ale snažíte se veškerou práci dokončit v požadovaném termínu. Není však jisté, zda se vám to podaří. Hlavně nepanikařte a soustřeďte se. Dobrou náladu…

Nejčtenější články

Doporučujeme