Komentáře k článku zpět na článek

zuzak 30. 12. 2007 | 10:45

REMODEL - NOVÝ SMĚR V BOJI PROTI OSTEOPORÓZE
Charakteristika: Speciální přípravek poskytující prvky potřebné pro proces renovace kostní hmoty, která je ohrožována řadou rizikových faktorů:
- nedostatkem vápníku, vitamínů a kolagenních bílkovin ve stravě
- vyšším věkem u žen
- menopauzou
- nedostatkem pohybu, pooperačními stavy
- nadměrnou fyzickou zátěží u sportovců, těžce pracujících nebo lidí s nadváhouREMODEL NAJDETE ZDE

Jamina 30. 10. 2005 | 13:40

já užívám biokalcium od firmy Tian Shi. Má unikátní vÿužitelnost. Získalo cenu Světové zdravotnické organizace za přínos v boji proti osteoporoze. Pokud máte zájem o další informace, tak napište na JJamina@seznam.cz

hesa19 28. 10. 2005 | 07:14

Moc hezký informativní článek včetně příjemných fotografii. Pohyb a vhodná strava, doplněna přece jen o nutrienty, které často nestačí z běžné stravy. Mám výborné zkušenosti s PRAEOSTINEM .... poradím ... snižuje riziko zlomenin především obratlů, zápěstí a stehenních kostí, zlepšuje problémy se sníženou hormonální činnosti (výkyvy nálad, návaly horka, pocení, nespavost). Denní dávka 3.50 Kč informace na www.najde.cz

Zorro 27. 10. 2005 | 14:43
ORNELA 26. 10. 2005 | 17:54

V naší ambulanci děláme jednou za měsíc měření DENZITOMETRII a spousta lidí se u nás s osteoporózou léčí.Některým stačí přírodní miner. potr. doplněk,jiným předepisujeme i léky(dosti drahé),které pojišťovna hradí.
Po roce pak děláme kontrolu a díky i přírod. potr. doplňkům je u pacientů vidět zlepšení.TO MÁJÍ RADOST NEJEN ONI,ALE I MY ZDRAVOTNÍCI.

radkakasalova 26. 10. 2005 | 11:31

věnuji se čínské medicíně,veškeré produkty jsou přírodní.Máte-li tento zdravotní problém a chcete s ním pomoci napište mi na radkakasalova@bady.cz .Napište věk, zdrav.problém a jak dlouho trvá. Dozvíte se více.

Přečtěte si také

Horoskopy

Ve finále zářijového měsíce budete v práci neobratní a nesoustředění. Už nevíte, jak zaujmout šéfa. S…