Ženská bez pozadí

7. 12. 2010
Ženská bez pozadí
Koukala se Bára s kamarády na film. Byl trochu hambatý a slečny se tam špacírovaly v kalhotkách, na které bylo zapotřebí materiálu asi tolik, jako na krtkovy gatě. Z jednoho dětského kapesníčku by jich byla celá kupa.

„Ta má celulitidu jak pralinky! S tim bych chodil po světě jen v montérkách a ve vaťáku. Holky jsou odvážný,“ pravil Zbyněk. „Jak pralinky? To jsou podebraný rajčata. Za tou se ohlédnout, skolí mě mrtvice,“ přisadil si Ondřej. „A navíc její pozadí má rozměr zádi obrněnýho transportéru,“ ušklíbl se Zbyněk. „Spíš ho má jako hroch,“ řekl Ondra. Bára seděla a v hlavě jí to šrotilo jak v pendlovkách. Přesýpalo se to, rovnalo, kolečka do sebe zapadala, aby zase začala skřípat a když to všechno nakonec pořádně zacinkalo, mrkla na obrazovku a povídá: „Fajn, kluci. Když to tak slyšim, tak než jít s váma v létě na koupálko, to radši budu v kožichu dělat kliky.“ „Co blázníš?“ obrátili hoši na ni zrak. „Já blázním? Slyšíte se co říkáte? A před ženskou?“ „Jsi kámoška, mluvíme, jak nám zobák narost´,“ nechápali.

„Co je?“ mezi dveřmi se objevil Hynek, Bářin přítel. „Vidíš tu celulitidu?“ kývli hoši k obrazovce. „Nevim, já to neřešim.“ Bára v duchu zatleskala. „Hele, zrovna jsem povídal, že ta bloncka má záď jak ótéčko,“ zasmál se Zbyněk. „Já to vidim na hrocha,“ nezůstal pozadu Ondra. „A já říkám, že z nich mám takový mindráky, že budu v létě radši dělat v kožichu kliky, než se před nimi ukázat v plavkách,“ vzdychla Bára. „Neber je vážně, v hlavě mají tvaroh.“ „A není to nespravedlivý? Celulitidu a velkej zadek vidí každej, ale tvaroh v hlavě je pěkně schovanej.“ „Podívej se na ně pořádně: oba mají nohy jak dráty do betonu a o slovu sval si myslí, že to je sprostý slovo,“ smál se Hynek. „To nic nemění na věci, že mám velkej zadek,“ fňukla.

Jenže Hynek neměl v hlavě tvaroh a celulitida mu byla ukradená. A tak se maličko zamyslel a vzpomněl si na to, co říkal už jeho dědeček. Víte, že tím Báru fakt potěšil? A co řekl? No tohle: „Neblázni, ty nevíš, že ženská bez zadku je jako tejden bez neděle?“

Vaše Eni


ČTĚTE TAKÉ:
Džínový svět!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jupiter a Venuše naznačují že není nevhodný čas na zbytečné utrácení. Každopádně dvakrát měřte a teprve pak udělejte další krok. Vaše penízky se mohou rozkutálet takovým tempem, že se pak…

Nejčtenější články

Články odjinud