Ženu spící na zemi připravil o vlasy robotický vysavač. Zachraňovat ji museli hasiči a lékaři

13. 2. 2015
Ženu spící na zemi připravil o vlasy robotický vysavač. Zachraňovat ji museli hasiči a lékaři
Dvaapadesátiletá Korejka z Čangwongu si pomoc robotického vysavače nemohla vynachválit. Šmejdil po podlaze a nasával nečistoty a prach, zatímco ona mohla odpočívat. Jednou ale takhle odpočívala na podlaze a robot se mezitím vydal na svou mechanizovanou uklízecí směnu...

Narazil na chomáč chlupů a začal ho do sebe nasávat. Jenže těmi chlupy byly vlasy spící majitelky. Probudila ji až ostrá bolest trhajícího se skalpu. Když se snažila z vysavače marně vyprostit, musela zavolat hasiče.

„Neschopna se vysvobodit z vysavače zavolala záchranáře, aby jí přijeli pomoct. Hasiči jí nepomohli a ze sevření útrob vysavače ji osvobodili lékaři,“ píše deník Kjunghjang Shinmun. Dotyčná o vlasy přišla.

Robotické vysavače křižují pomocí koleček interiérem, dokážou se otáčet a pohybovat všemi směry. Narážejí jemně do překážek a na podlaze vysávají všechny drobky, prach a další drobné předměty. Korejka měla smůlu, že se její husté dlouhé vlasy zamotaly až hluboko do zásobníku a musely být odstřiženy.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vsaďte na nedělní relaxaci s rodinkou, vyrazte na procházku, odpočívejte na zahradě u bazénu. Prostě si neplánujte žádnou práci, která by vás zatěžovala . O prázdninách byste měli…

Nejčtenější články

Doporučujeme