Ženy Donalda Trumpa: Která na něj má největší vliv?

3. 2. 2017
Donald Trump už několik dní zahřívá prezidentské křeslo v Oválné pracovně Bílého domu. Jak se ale říká, za každým úspěšným mužem stojí silná žena a Trump jich kolem sebe má hned několik. Kdo jsou osudové ženy nového prezidenta USA?

Melania Trump

Třetí a současná manželka Donalda Trumpa Melania je po Jackie Kennedy pravděpodobně nejkrásnější první dámou, která osídlila Bílý dům. Aby také ne, od šestnácti let byla velmi úspěšnou modelka. Začínala v Milánu a v Paříži a poté se odstěhovala do New Yorku, kde pracovala s předními světovými fotografy a objevila se na titulních stranách řady známých módních časopisů.

Co se ale týče inteligence, bude to poněkud horší. Během volební kampaně na sebe například upozornila skandálem, když řeč, kterou přednesla na sjezdu republikánů v Clevelandu,si částečně "vypůjčila" z osm let starého proslovu nyní už bývalé první dámy USA Michelle Obama. Melania si Donalda Trumpa vzala v roce 2004 a má s ním desetiletého syna Barona.

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Událost, která vás docela zaskočí, bude mít i světlou stránku. Uvědomíte si konečně, co je pro vás v životě důležité a co je jen pozlátko, se kterým se můžete klidně rozloučit. Vypadá to,…

Nejčtenější články