Ženy, které na podzim našly životní lásku. Tady jsou jejich příběhy

2. 10. 2021
Foto: iStock
Ženy, které na podzim našly životní lásku. Tady jsou jejich příběhy | Foto: iStock
Většina z nás spolu s padajícím listím a zkracujícími se dny upadá do depresí a melancholických nálad, jsou však ženy, které si podzimní období nemohou vynachválit. Právě na podzim totiž potkaly svoji lásku, a tak tuto roční dobu milují!

ŽANETA: Setkání ve sklípku

Byla jsem čerstvě po rozchodu s dlouholetou známostí, už týdny jsem seděla zavřená doma a moji kamarádi nevěděli, jak mě rozveselit. Není divu, nechtělo se mi nikam chodit s naší partou, kde byli všichni v páru, a koukat na jejich zamilované obličeje! Nakonec na mě ale přátelé vymysleli plán, ze kterého se nedalo vykroutit. Uspořádali hromadný výlet na Moravu do vinných sklepů, kterého jsem se povinně musela zúčastnit, a do toho si zahráli na dohazovače. Vzali s sebou totiž jednoho singl kamaráda, kterého jsem neznala, a snažili se nás dát dohromady. Ze začátku jsem se bránila a nápadníka ostentativně ignorovala, víno ale nakonec udělalo svoje, v pozdějších hodinách jsme se začali bavit a já musela uznat, že mí kamarádi mě znají velmi dobře. S Pavlem jsme spolu totiž dodnes a já si nemohla přát lepšího parťáka do života!

Existuje láska na první pohled? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ve finále zářijového měsíce budete v práci neobratní a nesoustředění. Už nevíte, jak zaujmout šéfa. S kolegy si také nerozumíte a máte dojem, že vám hází klacky pod nohy. Milí Berani,…