Ženy podle měsíce narození. Co všechno prozradí o vaší osobnosti?

25. 3. 2021
Ženy podle měsíce narození. Co všechno prozradí o vaší osobnosti?
Postavení planet a hvězd může odhalit spoustu zajímavých informací o vaší životní cestě: o lásce, rodině, zdraví i kariéře. Věděli jste, že určité osobnostní rysy bývají spojeny s měsícem narození? Lidé narození v lednu a únoru bývají kreativnější a mají taky vyšší riziko schizofrenie než lidé narození v jiném ročním období. A lidé narození v lichých měsících bývají větší extroverti než ti, kteří se narodili v sudých měsících. Zkuste využít naplno svoje silné stránky a rozvíjejte je tak, aby vám byly ku prospěchu.

Leden

Jste rozená vůdkyně s mírumilovným chováním. Jste také odhodlaná a máte bystré myšlení, které vám pomáhá přijímat v životě správná rozhodnutí. Bez ohledu na to, jak obtížný je před vámi úkol, nikdy se nevzdáte. Jste nezávislá a odvážná, přesto v sobě máte dostatek empatie, abyste porozuměla lidem, kteří jsou kolem vás. Porozumění druhým vám pomůže vyniknout a uspět i v pracovním životě.

Jak probíhá spontánní porod? Mrkněte na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento víkend nebude zrovna pohodový a do všech domácích prací se budete doslova nutit. Hlavně nepropadejte depresivní náladě! Vždyť se můžete potěšit mnoha hezkými věcmi. Neberte životní…