Ženy přiznaly: Byly jsme nevěrné a nelitujeme toho! Jak je to možné?

17. 2. 2021
Ženy přiznaly: Byly jsme nevěrné a nelitujeme toho! Jak je to možné?
Nevěra se často považuje za doménu mužů, pravdou ale je, že i my ženy jsme jí občas schopné. Mnohé z nás jí někdy ani nelitují! Kdy může nevěra vést k něčemu dobrému?

MARTINA: Osudová nevěra

Nevěrná jsem byla jen jednou, kdysi dávno před lety, zato to ale znamenalo zásadní zlom v mém životě. Měla jsem tehdy dlouhodobý vztah, ve kterém jsem byla celkem vzato spokojená. Můj tehdejší partner byl hodný, zodpovědný, hezký a měl slušnou práci. Byl to ale suchar a od začátku našeho vztahu mi chyběla vášeň. Proto když tehdy odjel na tříměsíční pracovní pobyt do zahraničí, neudržela jsem se.

Vyrazila jsem s kamarádkou na hory, kde jsme se seznámily s dvěma sympatickými lyžaři, shodou okolností z našeho města. S jedním z nich jsem si vyloženě padla do oka a na konci pobytu bylo jasné, že se uvidíme i po návratu domů. A také, že ano. Hned první naše setkání skončilo vášnivým milováním, jaké jsem do té doby nezažila. A takové zažívám dodnes! S tímto lyžařem šlo totiž o osudovou lásku, ne o jednorázový sex. Bývalému partnerovi jsem tehdy asi ublížila, já však nelituji a jsem vděčná za každý den po boku mého skvělého muže!

Zabije nevěra vztah? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S blížícím se koncem měsíce jste aktivnější, pohodovější a přístupnější novým věcem. Hned se nenaštvete a dáváte průchod názorům druhých. To nebylo ještě před pár dny reálné. Musíte…