Ženy přiznaly: Byly jsme nevěrné a nelitujeme toho!

Ženy přiznaly: Byly jsme nevěrné a nelitujeme toho!

Nevěra se často považuje za doménu mužů, pravdou ale je, že i my ženy jsme jí občas schopné. Mnohé z nás jí někdy ani nelitují! Kdy může nevěra vést k něčemu dobrému?

MARTINA: Osudová nevěra

Nevěrná jsem byla jen jednou, kdysi dávno před lety, zato to ale znamenalo zásadní zlom v mém životě. Měla jsem tehdy dlouhodobý vztah, ve kterém jsem byla celkem vzato spokojená. Můj tehdejší partner byl hodný, zodpovědný, hezký a měl slušnou práci. Byl to ale suchar a od začátku našeho vztahu mi chyběla vášeň. Proto když tehdy odjel na tříměsíční pracovní pobyt do zahraničí, neudržela jsem se.

Vyrazila jsem s kamarádkou na hory, kde jsme se seznámily s dvěma sympatickými lyžaři, shodou okolností z našeho města. S jedním z nich jsem si vyloženě padla do oka a na konci pobytu bylo jasné, že se uvidíme i po návratu domů. A také, že ano. Hned první naše setkání skončilo vášnivým milováním, jaké jsem do té doby nezažila. A takové zažívám dodnes! S tímto lyžařem šlo totiž o osudovou lásku, ne o jednorázový sex. Bývalému partnerovi jsem tehdy asi ublížila, já však nelituji a jsem vděčná za každý den po boku mého skvělého muže!

Zabije nevěra vztah? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 4

JARKA: Pomsta byla sladká

Před pár lety to u nás doma vypadalo na rozvod. Přišla jsem totiž svému manželovi na nevěru a nebyla jsem schopná mu to odpustit. Nechtěla jsem ale jen tak zničit naši rodinu a vše, co jsme spolu vybudovali, takže jsme dokonce chodili do manželské poradny, k ničemu to ale nevedlo, prostě jsem to nedokázala překonat. Nakonec nám náš poradce doporučil dát si od sebe na několik týdnů pauzu a zjistit, jestli si chybíme.

V této pauze jsem se s kamarádkami vydala na dovolenou k moři, kde jsem prožila klasickou letní lásku. Několik dní se o mě pokoušel sympatický a hlavně krásný plavčík, až jsem prostě neodolala. Řekla jsem si, že když mohl manžel, proč bych nemohla já? S plavčíkem jsem prožila několik vášnivých nocí a tak jsem to také brala, s odletem jsem na něj rovnou zapomněla. Zvláštní ale bylo, že jsem se začala těšit domů, na manžela, kterému jsem najednou dokázala odpustit. Asi jsem se prostě potřebovala pomstít a ulevit si a nelituji toho. Díky tomu totiž naše manželství funguje i nadále.

Pokračování 3 / 4

TEREZA: Nevěrou k lepšímu sexu

Se svým prvním klukem jsem chodila deset let, už od svých patnácti. Všichni kolem nás předpokládali, že se jednou vezmeme a založíme rodinu, a já jsem si to vlastně myslela taky. Spát jsme spolu začali, když mi bylo sedmnáct, a tehdy mě sex příliš nenadchnul. Říkala jsem si, že časem se to zlepší, ale bylo to spíš naopak. Střídali jsme dvě, tři polohy, předehra byla téměř nulová, nějaké experimentování a zkoušení nových věcí se nás netýkalo. Byla jsem holka z vesnice, doma mi toho o sexu moc neřekli, kamarádky ho také příliš nerozebíraly, takže jsem si myslela, že je to tak v pořádku.

Až na vysoké škole jsem začala zjišťovat, jak se věci mají, a snažila jsem se svého chlapce přesvědčit k vyzkoušení nových věcí, ale marně. Na jednom vysokoškolském večírku jsem to přehnala s alkoholem a skončila jsem v posteli s jedním fešným sousedem z koleje. Byl starší a také mnohem zkušenější a to, co mi v posteli předvedl, mi změnilo život. Sice to mezi námi byla záležitost jen jedné noci, od té doby jsem ale věděla, že sex může být skvělým zážitkem a že nechci být s někým, kdo mi to potěšení odmítá poskytnout. S přítelem jsem se rozešla, začala jsem si užívat a nyní jsem se současným manželem spokojená po všech stránkách.

Pokračování 4 / 4

MÍŠA: Kouzlo slavného jména

Vždycky jsem byla velká hudební fanynka, a jakmile to šlo, trávila jsem večery na koncertech malých i velkých kapel. Muzikanti pro mě byli polobozi, a pokud měl kluk kytaru, měl i moje srdce. Z toho jsem samozřejmě časem vyrostla a našla jsem si partnera z úplně jiných kruhů, na kterého byl na rozdíl od muzikantů spoleh a dokázal fungovat v běžném životě. Na svoje divoké zážitky jsem ale nikdy nezapomněla. Měla jsem však už dvě děti, když jsem slavila pětatřicetiny. Moje nejlepší kamarádka se tehdy rozšoupla a k narozeninám mě pozvala na výlet do Berlína, kde zařídila lístky na koncert mé nejoblíbenější kapely. Dokonce zvládla obstarat i vstupy na afterparty!

Vlastně jsem ani nečekala, že by se tam kapela objevila, ale i tak jsem se skvěle bavila. Nakonec však přišli všichni členové krom bubeníka, mě ale stejně nejvíc zajímal zpěvák. A pak se najednou Popelce splnil sen! Objevil se vedle mě na baru, objednal mi pití a začali jsme si povídat. Moje pozdější kroky vedly rovnou k němu na pokoj, kde jsme strávili divokou noc. Vím, že jsem byla jedna z mnoha fanynek, po které ani nevzdechne, ale prostě jsem si takový zážitek nemohla nechat ujít. Manžel se to nikdy nedozvěděl a já vím, že na tohle budu navždy vzpomínat!

Doporučujeme

Články odjinud