Ženy přiznaly: Chtěly jsme si splnit sexuální fantazii a byl z toho trapas

8. 1. 2020
Ženy přiznaly: Chtěly jsme si splnit sexuální fantazii a byl z toho trapas
Také máte ve skrytu duše svoje tajné erotické touhy, které byste ráda někdy uskutečnila? Nebo už se vám to povedlo? A jak to dopadlo? Ne vždy musí realita odpovídat představám a občas může být z erotických fantazií akorát tak pěkný trapas!

ŽANETA: Při sexu nás sledovali cizí muži

Vždycky jsem si chtěla vyzkoušet roli nezbedné sekretářky, a tak když manžel dostal před pár lety skvělou práci v nadnárodní korporaci, věděla jsem, že si sen brzy splním. Měl totiž svoji vlastní kancelář s obrovským stolem, který vyloženě sváděl k hříchu. Jednoho dne, když jsem věděla, že zůstane v práci dlouho do večera, jsem si oblékla sexy prádlo s podvazky, přehodila přes něj dlouhý kabát, obula podpatky a vyrazila jsem překvapit manžela.

Byla jsem docela nervózní, protože nic takového jsem nikdy předtím neudělala, ale manžel byl nadšený a moji představu do puntíku splnil. Až když bylo po všem, zjistila jsem, že nás v protějším okně sleduje parta mladíků, kteří naše rozsvícené okno měli ve tmě jak na talíři!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadřízený vás zásobuje náročnými úkoly, na které vám nedává mnoho času. Vlastně si to neuvědomuje, ale vy se s tím poperete po svém. Přestanete fňukat a do práce se pořádně zapojíte.…