Ženy přiznaly: Chtěly jsme si splnit sexuální fantazii a byl z toho trapas

8. 1. 2020
Ženy přiznaly: Chtěly jsme si splnit sexuální fantazii a byl z toho trapas
Také máte ve skrytu duše svoje tajné erotické touhy, které byste ráda někdy uskutečnila? Nebo už se vám to povedlo? A jak to dopadlo? Ne vždy musí realita odpovídat představám a občas může být z erotických fantazií akorát tak pěkný trapas!

ŽANETA: Při sexu nás sledovali cizí muži

Vždycky jsem si chtěla vyzkoušet roli nezbedné sekretářky, a tak když manžel dostal před pár lety skvělou práci v nadnárodní korporaci, věděla jsem, že si sen brzy splním. Měl totiž svoji vlastní kancelář s obrovským stolem, který vyloženě sváděl k hříchu. Jednoho dne, když jsem věděla, že zůstane v práci dlouho do večera, jsem si oblékla sexy prádlo s podvazky, přehodila přes něj dlouhý kabát, obula podpatky a vyrazila jsem překvapit manžela.

Byla jsem docela nervózní, protože nic takového jsem nikdy předtím neudělala, ale manžel byl nadšený a moji představu do puntíku splnil. Až když bylo po všem, zjistila jsem, že nás v protějším okně sleduje parta mladíků, kteří naše rozsvícené okno měli ve tmě jak na talíři!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S blížícím se víkendem jste klidnější, protože se na něj moc těšíte. Milí Býci, to však neznamená, že hodíte veškeré povinnosti za hlavu. Nezapomeňte všechno zdárně dokončit, energie na to…

Nejčtenější články

Doporučujeme