Ženy přiznaly: Co potají děláme ve chvílích, když se nikdo nedívá?

16. 1. 2021
Ženy přiznaly: Co potají děláme ve chvílích, když se nikdo nedívá?
Navenek se všechny snažíme zachovat dekórum, ale když jsme samy ...děláme různé věci, jen o nich nemluvíme. Podívaly jsme se do soukromí několika žen, které nejsou neustále obklopeny lidmi, ale kterým se čas od času poštěstí mít jen chvilku samy pro sebe. Co v tento moment dělají?

Karolína (56): Piju a kouřím v posteli

Zakládám si na tom, jak vypadám. Nikdy nevycházím z domu nenalíčená, vždycky nosím stylové oblečení a podle toho se i chovám. Málokoho by napadlo, že potřebuju čas od času svou masku dokonalosti zbourat, alespoň sama před sebou. Jak to vypadá? Občas si udělám postelový den, kdy si do peřin nanosím jídlo, lahev vína a cigarety. A ano, jím chlebíčky rovnou z papíru, piju červené z lahve a na nočním stolku mám popelník. Takový úlet mi ale stačí jednou za půl roku. Pak vyvětrám, vygruntuju, převléknu peřiny a do práce si na oběd do krabičky udělám zeleninový salát.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Pro všechny členy rodiny jste velkou oporou a dokážete jim dobře poradit. Ať už se vám svěří s jakýmikoliv nesnázemi, tak je klidně vyslechnete, a především je nesoudíte. Milí Raci,…