Ženy přiznaly: Jak jsme poznaly toho pravého

24. 6. 2018
Ženy přiznaly: Jak jsme poznaly toho pravého
Není nic hezčího, než když ve svém životě potkáte člověka, který vám je souzen, a vaše láska trvá celý život. Několik žen nám prozradilo, jak to probíhalo, když se potkaly s mužem, který se pro ně stal tím pravým.

Petra (37): Byl to můj učitel

Vždycky, když někomu vyprávím, jak jsme se s manželem potkali, vidím vyděšený výraz. Vztah žačka – učitel asi lidi dost pohoršuje. U nás to ale bylo trochu jinak. Milana jsem poznala na vysoké škole, kde on jako doktorand učil a já jsem u něj měla přednášky. Byl o sedm let starší a mně se hrozně líbil, takže jsem se samozřejmě strašně snažila, abych ho zaujala.

Nakonec mi říkal, že jsem to nemusela tak přehánět, prý jsem se mu také líbila hned první den. Když skončil semestr, pozval mě na zmrzlinu a tím mě dostal úplně, protože zmrzlina je moje vášeň. Začali jsme spolu chodit a dnes už si na zmrzlině pochutnáváme i s našimi dětmi.

Vydrží partnerství celý život? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Momentálně jste uvolnění a moc dobře víte, kam by měl váš život směrovat. Nehleďte na to, co říkají jiní. Přeneste se přes negativní záležitosti a začněte na sobě pracovat. Úspěchy vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme