Ženy přiznaly: Jak jsme prožívaly rozchod na dovolené

13. 8. 2019
Ženy přiznaly: Jak jsme prožívaly rozchod na dovolené
Umíte si představit, že by se s vámi váš partner rozešel na romantické dovolené u moře? Bohužel i takové věci se dějí, a to nejen ze strany mužů. Jak mohou vypadat rozchody během prázdnin?

KAMILA: Zamiloval se do delegátky

Už je to dávno, ale na to ponížení nikdy nezapomenu. Kdysi jsem si vyrazila s bývalým přítelem na dovolenou k moři. Byla to naše první společná dovolená, byli jsme zamilovaní a já jsem se už nemohla dočkat. Hned po příletu do Řecka jsem si všimla, že naše česká delegátka se s ním snaží flirtovat, ale byla jsem si tak jistá naší láskou, že mě to nechávalo chladnou. Ani přítel nevypadal, že by se mu nějak extra líbila. Slečna se ale nevzdávala a pod nejrůznějšími záminkami chodila do našeho hotelu a vyhledávala mého přítele. On se však choval jakoby nic až do konce dovolené. Teprve po návratu do Čech mi řekl, že se se mnou rozchází, protože se zamiloval do oné delegátky. Prý se údajně tajně scházeli, když jsem si šla o siestě zdřímnout, a utíkal za ní dokonce i v noci. Co jsem měla dělat? Prostě jsem mu přímo na letišti jednu vrazila a hrdě odkráčela.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vstup do nového týdne nebude zrovna ideální, ale nakonec se s tím vypořádáte. Slunce je sice ve vašem znamení, ale cítíte spíše únavu a vyčerpání. Nejedná se však o nic naléhavého. Prostě…

Nejčtenější články

Doporučujeme