Ženy přiznaly: Jak jsme prožívaly rozchod na dovolené

13. 8. 2019
Umíte si představit, že by se s vámi váš partner rozešel na romantické dovolené u moře? Bohužel i takové věci se dějí, a to nejen ze strany mužů. Jak mohou vypadat rozchody během prázdnin?

KAMILA: Zamiloval se do delegátky

Už je to dávno, ale na to ponížení nikdy nezapomenu. Kdysi jsem si vyrazila s bývalým přítelem na dovolenou k moři. Byla to naše první společná dovolená, byli jsme zamilovaní a já jsem se už nemohla dočkat. Hned po příletu do Řecka jsem si všimla, že naše česká delegátka se s ním snaží flirtovat, ale byla jsem si tak jistá naší láskou, že mě to nechávalo chladnou. Ani přítel nevypadal, že by se mu nějak extra líbila. Slečna se ale nevzdávala a pod nejrůznějšími záminkami chodila do našeho hotelu a vyhledávala mého přítele. On se však choval jakoby nic až do konce dovolené. Teprve po návratu do Čech mi řekl, že se se mnou rozchází, protože se zamiloval do oné delegátky. Prý se údajně tajně scházeli, když jsem si šla o siestě zdřímnout, a utíkal za ní dokonce i v noci. Co jsem měla dělat? Prostě jsem mu přímo na letišti jednu vrazila a hrdě odkráčela.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Střelci, po pravdě řečeno se bojíte všeho, co se bude v prosinci odehrávat. Listopadové dny nebyly příznivé a máte obavy. Tyto chmurné myšlenky si vyžeňte ihned z hlavy a snažte se…