Ženy přiznaly: Jak jsme zjistily, že nám je partner nevěrný

25. 8. 2018
Ženy přiznaly: Jak jsme zjistily, že nám je partner nevěrný
Přijít na nevěru milovanému člověku rozhodně není nic příjemného, ne vždy to ale musí znamenat konec světa. Některý vztah to ustojí, jiný se sice rozpadne, ale partneři nakonec svoje štěstí najdou jinde. Byla jste někdy v podobné situaci?

SANDRA (36): Měl pět milenek!

Můj snoubenec odjel měsíc před svatbou s kamarády do Budapešti na rozlučku se svobodou. Měli tam být pět dní a on si doma zapomněl telefon. Nikdy jsem nebyla ten typ ženy, která by partnerovi narušovala soukromí a pátrala po něčem, co vlastně ani vědět nechce. Jenže když mu od rána do večera pípaly zprávy, říkala jsem si, aby někdo nechtěl něco důležitého. Dnes jsem ráda, že jsem to udělala, protože jsem zjistila, že muž, se kterým chci strávit zbytek života, má ne jednu, ne dvě, ale rovnou pět milenek, se kterými udržuje dlouhodobý kontakt!

Myslím, že jsem hodně tolerantní a asi bych dokázala přehlédnout nějaký jednorázový úlet, ale tohle bylo i na mě moc. Než se snoubenec vrátil z rozlučky, byla jsem odstěhovaná, svatba zrušená, na půl roku jsem odjela do ciziny, abych se vzpamatovala, a po návratu jsem začala žít nový život. Dnes jsem znovu zasnoubená, s partnerem o všem mluvíme na rovinu a doufám, že to tak zůstane!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpoutejte se od pracovních problémů, které se začínají za celý týden kupit. Atmosféra není na pracovišti růžová a kolegové jsou největší problém. Ani náhodou nebuďte hrubí, jinak si to…