Ženy přiznaly: Jak proběhla první dovolená s partnerem?

1. 9. 2018
Ženy přiznaly: Jak proběhla první dovolená s partnerem?
Prázdniny jsou u konce a s nimi i období letních dovolených. Vzpomínáte si ještě, když jste vyrazila na první dovolenou se svým partnerem? Byly to prázdniny snů, nebo pořádná nuda? Pět žen přiznalo, jak prožily horké dny u moře se svou láskou ony!

KAROLÍNA (39): Na dovolené jsme se rozešli

S bývalým partnerem jsme na společnou dovolenou vyrazili po asi půlroční známosti. Kamarádi i rodina nám to rozmlouvali, že prý je to příliš brzy, ale nedali jsme si říct a já jsem nakonec ráda. Aspoň jsme hned zkraje poznali, jak se k sobě zoufale nehodíme!

Na dovolené se totiž přítel ukázal jako žárlivý pecivál, který mě hlídal na každém kroku a zároveň se styděl objednat si v restauraci večeři. Také byl škrt na peníze, takže jsem místo užívání si musela každý den vařit, abychom nevyhazovali za předražené jídlo v restauraci. Řekla jsem si, že takového chlapa do budoucna nechci, dovolenou jsem nějak přetrpěla a po příjezdu domů jsem se s ním okamžitě rozešla.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

O víkendu nechcete jenom odpočívat a věnovat se stereotypním činnostem. Toužíte po nevšedních činnostech a táhne vás to ven do přírody. S kamarády si moc rozumíte a je možné, že vás…