Ženy přiznaly: Jak proběhla první dovolená s partnerem?

Ženy přiznaly: Jak proběhla první dovolená s partnerem?

Prázdniny jsou u konce a s nimi i období letních dovolených. Vzpomínáte si ještě, když jste vyrazila na první dovolenou se svým partnerem? Byly to prázdniny snů, nebo pořádná nuda? Pět žen přiznalo, jak prožily horké dny u moře se svou láskou ony!

KAROLÍNA (39): Na dovolené jsme se rozešli

S bývalým partnerem jsme na společnou dovolenou vyrazili po asi půlroční známosti. Kamarádi i rodina nám to rozmlouvali, že prý je to příliš brzy, ale nedali jsme si říct a já jsem nakonec ráda. Aspoň jsme hned zkraje poznali, jak se k sobě zoufale nehodíme!

Na dovolené se totiž přítel ukázal jako žárlivý pecivál, který mě hlídal na každém kroku a zároveň se styděl objednat si v restauraci večeři. Také byl škrt na peníze, takže jsem místo užívání si musela každý den vařit, abychom nevyhazovali za předražené jídlo v restauraci. Řekla jsem si, že takového chlapa do budoucna nechci, dovolenou jsem nějak přetrpěla a po příjezdu domů jsem se s ním okamžitě rozešla.

Pokračování 2 / 5

ŽANETA (42): Dovolenou jsem strávila v koupelně

Jako cíl naší první dovolené jsme si s manželem kdysi vybrali Egypt. Lákaly nás pyramidy i potápění v azurově čistém moři. První dny byly skvělé, koupali jsme se, šnorchlovali, užívali si dobrého jídla a po nocích i luxusního hotelového pokoje. Jenže jak už se tak v Egyptě stává, za pár dní mě dohnala Faraonova pomsta. Nepřeji vám ten pocit, když máte průjem a zvracíte před někým, do koho jste bláznivě zamilovaná a chcete na něj udělat dojem!

Nakonec mi bylo tak zle, že jsem skončila v nemocnici na kapačkách. Pavel se ode mě nehnul na krok, ani slovem mi nic nevyčítal a královsky se o mě staral. Říkala jsem si, že jestli se mnou vydrží tohle, tak už po mém boku přežije cokoliv… A také, že ano. Už jsme devět let manželé a na zkaženou dovolenou vzpomínáme se smíchem.

Pokračování 3 / 5

SIMONA (41): Na pláži mě požádal o ruku

Když jsme spolu s Filipem byli pět let, rozhodli jsme se, že spolu podnikneme dobrodružnou cestu po mém vysněném Thajsku. Všechno jsme pečlivě naplánovali, čím víc se ale dovolená blížila, tím víc byl Filip zasmušilejší. Bála jsem se, že si to celé rozmyslel, i když mě přesvědčoval, že to tak není. Nakonec jsme přece jen odletěli, ale ani na horkém asijském slunci se jeho nálada první dny nelepšila.

Až po týdnu jsem se konečně dozvěděla proč. V půlce naší dovolené mě totiž na opuštěné pláži požádal o ruku! Byl prý celou dobu nervózní a bál se, že řeknu ne, takže se nedokázal přetvařovat… Řekla jsem samozřejmě ano a letos jsme na desáté výročí naší svatby podnikli tu samou cestu, která byla plná krásných vzpomínek.

Pokračování 4 / 5

EVA (43): Na dovolenou jezdíme každý zvlášť

Na naši první společnou letní dovolenou s manželem asi nikdy nezapomenu, protože byla nejen první, ale zároveň i poslední. Manžel nikdy moc nemusel moře a upřednostňoval spíš severské země, což jsem ale kdysi dávno netušila. Protože věděl, jak moc toužím jet k moři, obětoval se a rozhodl se vyrazit se mnou za sluníčkem do Řecka.

Nakonec to dopadlo tak, že zatímco já jsem se slunila na pláži, on trávil dny ve stínu naší hotelové terasy a strašně se nudil. Naštěstí nás nevydařená dovolená od naší lásky neodradila. Dodnes jsme spolu a na dovolené jezdíme každý zvlášť. Radek si v létě s kamarády vyrazí na ryby po severských zemích a já s jejich manželkami letím k moři. Společně trávíme zimní dovolenou na horách a v průběhu roku sem tam zajedeme někam na eurovíkend.

Pokračování 5 / 5

ANETA (35): Na dovolené jsem si našla jiného

Musím říct, že mého bývalého dodnes lituji. Po čtyřech letech vztahu jsem tušila, že naše láska skomírá a měli bychom se rozejít, jen jsem si to nechtěla připustit. Když David přišel s nápadem na společnou dovolenou, říkala jsem si, že se nám možná vztah podaří zachránit. Nakonec jsem mu asi hodně ublížila… Odjeli jsme tehdy do Portugalska do jednoho surfového centra. David z toho nebyl nadšený, ale já byla ve svém živlu. Tolik krásných surfařů pohromadě jsem nikdy neviděla! Hned jsem si půjčila prkno a snažila jsem se zkrotit vlny.

Jednou jsem dost ošklivě spadla a ještě jsem surfem dostala do hlavy. Z vody mě poloutopenou vylovil sympatický Američan, který v Portugalsku trávil léto. Byla to láska na první pohled! Okamžitě jsme se dali do řeči, během pár dnů jsme o sobě věděli všechno a můj přítel jen tiše trpěl. Nakonec jsem se s ním rozešla ještě na dovolené… Dodnes mě mrzí, jak jsem se zachovala, ale na druhou stranu, s Joshem jsem strašně šťastná! Žijeme na střídačku v USA a v Čechách, Josh podniká se surfovými prkny a brzy už čekáme rodinu!

Doporučujeme

Články odjinud