Ženy přiznaly: Jaké milostné trapasy jsme zažily během silvestrovské noci?

2. 1. 2019
Ženy přiznaly: Jaké milostné trapasy jsme zažily během silvestrovské noci?
Silvestrovská noc občas přináší mnohá překvapení. Na většině novoročních oslav je spousta alkoholu, který způsobuje, že se člověk odváže a občas udělá i věci, které by ho kdykoliv jindy nenapadly. Co všechno se může stát poslední noc v roce?

KAMILA: Silvestrovský sex na jednu noc měl následky

Měla jsem pár měsíců po rozvodu a chtěla jsem si konečně něco užít. Vdávala jsem se velmi mladá a před svatbou jsme spolu s manželem byli pět let, takže jsem v oblasti sexu příliš zkušeností a zážitků neměla. To se teď mělo změnit. Dohodla jsem se s kamarádkami, že na silvestra posedíme u mě doma a před půlnocí vyrazíme do víru novoročních oslav. Kamarádky věděly, že bych si ráda trochu užila, a tak mě pěkně vyparádily. V pozdních nočních hodinách jsme skončily v jednom baru, kde mě na drinky zval velmi sympatický a pohledný muž.

Povídali jsme si spolu přes dvě hodiny, jiskry přeskakovaly, a když mě pozval k sobě, řekla jsem si, že prostě zariskuji a užiji si sex na jednu noc. Musím říct, že sex byl skvělý, ale nechtěla jsem z toho dělat nic víc, takže jsem se ráno vytratila dřív, než se vzbudil. Po svátcích jsem šla první den do práce, kde jsme s kolegy netrpělivě očekávali příchod nového šéfa. A hádejte, kdo to byl? Ano, správně, můj tajemný milenec ze silvestra! Samozřejmě mě také hned poznal a byli jsme z toho pěkně nesví. Nakonec jsme si o celé situaci promluvili a řekli si, že z toho nebudeme dělat žádné drama, což dodnes platí.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslouchejte hlasy svého těla a dopřejte si odpočinek při oblíbených činnostech. Jakmile si začnete nosit stres z práce domů, nastanou vám krušné chvilky. Proč si kazit náladu okolnostmi,…