Ženy přiznaly: Kde jsme si nejvíc užily sex v létě?

16. 6. 2020
Ženy přiznaly: Kde jsme si nejvíc užily sex v létě?
Léto je prostě skvělé období. Venku je teplo, všechno kvete, zraje a roste. I touha a chuť na sex. Není proto divu, že nás občas přepadne i mimo ložnici. Tyto ženy se svěřily, kde zažily to nejžhavější letní milování!

Romana (39): Bylo to na cizí zahradě!

Před pár lety jsme byli s přítelem na dovolené v rakouských Alpách. Samá turistika, koupání v jezeře a večer dobré jídlo a pití. Jeden den jsme zakotvili v příjemné vesničce, kde to večer žilo, a tak jsme vyrazili na drink. Koktejlů nakonec bylo víc a my jsme se do penzionu vraceli v pořádné náladě. Byl to docela kus cesty a na nás přišla touha, která se nedala odložit. Nevím, koho z nás to napadlo a proč jsme to udělali, ale prostě jsme vlezli cizím lidem na zahradu, kam nebylo zvenčí vidět, a pomilovali se na jejich trávníku. Bylo strašně vzrušující, jak jsme se museli ovládat, aby nás nikdo neslyšel!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Stále se trápíte nedávným rozchodem a máte pocit, že vás už nikdo nemá rád. Zbytečně se sžíráte myšlenkami, které jsou prudce deprimující, a hodně si tím škodíte. Vždyť jinak se vám daří a…

Nejčtenější články

Doporučujeme