Ženy přiznaly: Kde jsme si nejvíc užily sex v létě?

16. 6. 2020
Ženy přiznaly: Kde jsme si nejvíc užily sex v létě?
Léto je prostě skvělé období. Venku je teplo, všechno kvete, zraje a roste. I touha a chuť na sex. Není proto divu, že nás občas přepadne i mimo ložnici. Tyto ženy se svěřily, kde zažily to nejžhavější letní milování!

Romana (39): Bylo to na cizí zahradě!

Před pár lety jsme byli s přítelem na dovolené v rakouských Alpách. Samá turistika, koupání v jezeře a večer dobré jídlo a pití. Jeden den jsme zakotvili v příjemné vesničce, kde to večer žilo, a tak jsme vyrazili na drink. Koktejlů nakonec bylo víc a my jsme se do penzionu vraceli v pořádné náladě. Byl to docela kus cesty a na nás přišla touha, která se nedala odložit. Nevím, koho z nás to napadlo a proč jsme to udělali, ale prostě jsme vlezli cizím lidem na zahradu, kam nebylo zvenčí vidět, a pomilovali se na jejich trávníku. Bylo strašně vzrušující, jak jsme se museli ovládat, aby nás nikdo neslyšel!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Na trvalého partnera se nyní nemůžete pořádně spolehnout, protože se vlastně na ničem ani neshodnete. Je to pravda. Přestanete komunikovat, což ho určitě vyburcuje k nějakému kroku a…

Nejčtenější články

Doporučujeme