Ženy přiznaly: Nečekaná a láskyplná překvapení, která jsme zažily na 1. máje

1. 5. 2021
Foto: iStock
Ženy přiznaly: Nečekaná a láskyplná překvapení, která jsme zažily na 1. máje | Foto: iStock
1. máj a vůbec celý květen je prostě lásky čas. Polibek pod rozkvetlou třešní první den v květnu je tradice, kterou dodržuje řada z nás. Někdy se ale i očekávaný polibek může zvrtnout v něco většího. Čím vším ženy dokázal 1. máj překvapit?

RENÁTA: Dvojité překvapení

Už je to pár let, co jsem na prvního máje překvapila nejen manžela, ale i sama sebe. Dlouhé roky jsme se pokoušeli o miminko a stále se nám nedařilo. Prošla jsem mnoha nejrůznějšími vyšetřeními, byla na několika umělých oplodněních a pořád nic. Nakonec jsme si s manželem řekli, že si dáme pauzu, aby si moje tělo odpočinulo a také abychom nežili ve věčném stresu. Vidiny vlastního dítěte jsme se pomalu vzdali a začínali se smiřovat s představou adopce. Proto když mi už nějaký ten den bylo špatně po ránu, ani mě nenapadlo, že bych mohla být těhotná, a test jsem si udělala spíš ze zvyku, zrovna na prvního máje. Nemohla jsem uvěřit vlastním očím, byl pozitivní! Ukočírovala jsem svoji obrovskou radost a počkala si, až mě manžel vezme na prvomájový polibek. Tam, pod rozkvetlou třešní, jsem mu sladké tajemství pošeptala. Myslím, že Petřín takový výbuch radosti nikdy nezažil. A radujeme se dodnes, naše dvojčata rostou jako z vody a my jsme nejšťastnější rodiče pod sluncem.

Co to je láska na první pohled? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Je pravda, že za sebou máte náročný pracovní týden a vaše tělo si žádá odpočinek a doplnění energie. Naštěstí jste optimisté a nemíníte se ničím deprimovat. Pouštíte se do oblíbených…