Ženy přiznaly: Neuvěřitelné způsoby, jakými jsme dostaly kopačky

6. 4. 2019
Ženy přiznaly: Neuvěřitelné způsoby, jakými jsme dostaly kopačky
Ideální způsob, jak se s někým rozejít, asi neexistuje. Vždy je alespoň jedna strana zraněná a nikdo nechce být ten, kdo ubližuje. Většinou. Někteří muži totiž z bolestného rozchodu umí udělat skutečné peklo.

MIRKA: Rozešel se se mnou dvakrát

Mého bývalého partnera, pokud ho tedy tak mohu nazývat, jsem poznala přes seznamovací aplikaci. Od prvního rande jsme si skvěle rozuměli, měli jsme stejný smysl pro humor, oba jsme rádi cestovali a bavily nás podobné věci. Několik týdnů jsme se scházeli a všechno vypadalo na dobré cestě, když mi najednou napsal, že nechce žádný vztah a bude lepší to ukončit. Za několik měsíců jsme se náhodou potkali, opět to zajiskřilo, a tak jsme se zas dali dohromady. Jaké bylo překvapení, když mi po několika schůzkách opět napsal, že je konec, protože pro tentokrát už ho nebavily nezávazné vztahy! Brzy jsem se dozvěděla, že má novou partnerku a musela jsem kroutit hlavou nad tím, jak chlapi nedokážou nic říct na rovinu.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V pátek vám dojte trpělivost a řeknete nadřízenému, co si o jeho hloupých poznámkách myslíte. Je vám jedno, zda vás vyhodí. Pověděli jste mu svůj názor. Nebojte se, všechno dobře dopadne.…

Nejčtenější články

Doporučujeme