Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 13. 4. 2019 | 12:37

Za mlada by každý měl vyzkoušet více známostí,dnes asi je vše snazší,než za našeho mlada,kdy jsme si psali dopisy a nanejvýše si zavolali,čekali na sebe třeba celý týden a těšili se....No a rozcházeli jsme se taky třeba písemně,nebo že kamarádka/kamarád vyřídil,že už je konec.Obvykle to člověk poznal,že to není ten pravý ,po nějaké době,tak jsme se rozešli a bylo. Však se objevil brzy někdo jiný a ...

Lilly 9. 4. 2019 | 20:42

Neumět se rozejít osobně a na rovinu je vopruz. Do určité míry se to snad dá pochopit, pokud jde o krátkodobou záležitost ve smyslu "párkrát jsme se sešli, ale rychle nám/jednomu z nás došlo, že by nám to neklapalo", ale když se jedná o lidi, co spolu chodili několik let? Mně kdysi naopak jeden takový "pokus/omyl" tak trochu vytkl, že jsem se s ním sešla, abych mu sdělila, že po 4 schůzkách cítím, že to nejspíš nemá cenu, prý "stačilo poslat SMS"

Elynor 9. 4. 2019 | 08:18

@dragondra: Mám. Fůru historek. Ale ty si schovávám, až jednou napíšu paměti. A některé by se ani nedaly dneska zveřejnit, poněvadž by mě ještě někdo mohl žalovat. A jiné už jsem tady i psala, s drobnými úpravami, aby se v tom někdo nepoznal... Ovšem pokud vám jde speciálně o to, zda už mi dal někdy někdo kopačky, tak ano, dal. Taky to bude v těch pamětech.

dragondra 8. 4. 2019 | 16:58
Elynor 6. 4. 2019 | 11:14

Může mi někdo vysvětlit, co je na výše popsaných příbězích neuvěřitelného? Podle mého si všichni pánové mohou gratulovat, že se rozešli. Možná ten jeden to měl uvážit dřív, než začal žádat o ruku, to se zřejmě trošku ukvapil, ale jinak mi to přijde jako celkem běžné historky.

Přečtěte si také

Horoskopy

Už delší dobu prahnete po lepší pracovní pozici a samozřejmě také po zvýšení platu, ale zatím se vám to…

Nejčtenější články

Doporučujeme