Ženy přiznaly: Prožily jsme letní lásku, takhle jsme se s ní vyrovnaly

23. 7. 2019
Dovolené a teplé počasí přímo svádějí k letním láskám. Jaké to je, když se vám něco takového přihodí, a jaké to může mít následky? Pět žen se svěřilo se svými zkušenostmi!

ŽANETA: Už jsem o něm nikdy neslyšela

Letní lásku jsem zažila před mnoha lety v Turecku. Vydaly jsme se tam s kamarádkou na dovolenou a moc jsme se těšily, jak si dámskou jízdu užijeme. A také, že ano. Hned druhý den jsme šly prozkoumat centrum městečka, ve kterém byl i náš hotel, a při bloudění uličkami jsme narazily na obchod s krásně aranžovaným kořením, sladkostmi a dalším zbožím. Vešly jsme dovnitř a hned se nás ujal sám majitel, velmi pohledný mladý muž, se kterým to mezi námi okamžitě zajiskřilo. Daly jsme se s ním do řeči, nalil nám speciální ledový čaj, zapálil pro nás šíšu a strávily jsme u něj příjemnou hodinku.

Při loučení se zeptal, jestli s ním a jeho kamarádem nechceme večer vyrazit na drink. Souhlasily jsme a večer byl skvělý. Kamarádce padl do oka zmíněný kamarád, takže byla ruka v rukávě, a my si řekly, že si užijeme dovolenou se vším všudy. A tak se také stalo. Loučení pak bylo trochu bolestivé, sice jsme si na sebe vzali kontakt, ale po mém návratu jsme si zavolali jen jednou a pak už se nikdy neozval. Zpátky doma jsem měla pocit, jako by to byl jenom sen, ale návrat do reality mi pomohl a já se poměrně rychle vyléčila. Dodnes ale na tuto dovolenou ráda vzpomínám!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Nezblázněte se z předvánočního úklidu a pečení! Na první pohled vypadáte, že jste nad věcí a vánoční přípravy vás nezajímají, ale ono to na vás brzy dolehne. Nyní se vám honí hlavou, proč…