Ženy přiznaly: Takhle jsme přišly partnerovi na nevěru, bylo to drama

17. 4. 2019
Když na vašeho partnera praskne, že vás podvádí s jinou, je to vždycky rána, se kterou se dost těžko vyrovnává. O to hůř, pokud jste na jeho zradu přišla obzvláště příšerným způsobem. Načapat milenku pod postelí, manžela s vaší nejlepší kamarádkou, chytit pohlavní nemoc kvůli jeho úletu… I to se stává. Mnohé ženy se tomu s odstupem času dokážou zasmát, jiné zrada nepřebolí nikdy.

Kateřina (39): Schovával se nahý v komoře exmanželky

Tvrdil, že bude celou noc v práci, proto jsem zůstala spát v Praze, kde mi tehdy právě končil podnájem. Měla jsem se stěhovat k němu. V noci se mi zdálo, ze mě podvádí, tak jsem mu to chtěla říct, ale nebral mi telefon. A protože už bylo skoro ráno, rozhodla jsem se, že koupím snídani a zajdu za ním do práce. Jenže tam nebyl, tak jsem běžela na první ranní vlak do vesnice, kde si pronajal byt – jen pár metrů od jeho bývalky, aby, jak tvrdil, to měl blízko k synovi.

Jenže ani tam nebyl a mně něco říkalo, že mám jít zaťukat k ní. Otevřela mi v sexy noční košilce, všude po zemi bylo její i jeho oblečení, a když mě s posměšným úšklebkem zvala dál, on právě nahý zabíhal do komory mezi smetáky. Jen po mně hodila jeho kalhoty s úšklebkem, že mu odteď peru já. V podnájmu jsem zůstala.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Nezblázněte se z předvánočního úklidu a pečení! Na první pohled vypadáte, že jste nad věcí a vánoční přípravy vás nezajímají, ale ono to na vás brzy dolehne. Nyní se vám honí hlavou, proč…