Ženy přiznaly: Tyto sexuální praktiky jsme vyzkoušely a byl to skvělý zážitek

11. 10. 2019
Ženy přiznaly: Tyto sexuální praktiky jsme vyzkoušely a byl to skvělý zážitek
Jsou lidé, kteří si při milování vystačí s misionářskou polohou. Neochuzují se ale o něco? Vyzpovídali jsme kamarádky a známé a vyšlo najevo, že mnohé z nás si občas dopřávají hrátky, které nejsou v milostném vztahu tak úplně běžné, ale tyto ženy si to užívají! Chtěla byste něco z toho vyzkoušet?

KRISTÝNA: Prostě miluji anální sex

Vím, že řada žen anální sex nesnáší. Velmi často je to z důvodu, že k němu došlo nedopatřením, když se milovaly v poloze zezadu a partner se prostě „netrefil“. V takovém případě chápu, že zažily opravdu velkou bolest a od té doby se bojí, že se to bude opakovat. Pravdou ale je, že anální sex může být skvělý! Stačí k tomu šikovný a trpělivý partner a také dostatek lubrikačního gelu. Já sama bych anální sex nejraději upřednostňovala před klasickým a jsem během něj schopná dojít i k orgasmu! A pokud se snad bojíte, že by se mohly objevit nějaké nečistoty, stačí si před odchodem do ložnice udělat klystýr. Místo polohy zezadu zkuste tu zboku, překonejte počáteční nepříjemný pocit a uvidíte, že se vám to nakonec možná zalíbí!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Volný den vás vybízí k péči o sebe sama a také o milovanou rodinu. Najednou spolu chcete trávit spoustu času a nebojíte se mluvit o svých bolístkách. Ještě nedávno to vypadalo s…