Ženy přiznaly: Vánoce změnily naše vztahy k lepšímu!

25. 12. 2018
Ženy přiznaly: Vánoce změnily naše vztahy k lepšímu!
O Vánocích se říká, že jsou obdobím zázraků, kdy se může stát cokoliv. Říká se to především dětem, ale i v dospělosti se může stát něco nečekaného! Tyto ženy, kterým se na Vánoce změnily životy, jsou toho důkazem.

ERIKA: Vánoce mi daly lásku

Vánoce jsem nesnášela už od dětství. Tehdy se rozváděli mí rodiče, jejich rozchod byl opravdu zlý a bohužel jsem byla svědkem jejich hádek a konfliktů. Způsobilo mi to slušné trauma, a tak jsem prostě Vánoce přestala slavit. Za ta léta jsem se o svátcích už ani necítila opuštěná. Jeden rok se ale něco změnilo. Nevím, čím to bylo, ale nějak mě nakazily duch Vánoc a vánoční atmosféra. Na Štědrý den v podvečer jsem proto vyrazila na procházku městem podívat se na rozsvícený stromek na náměstí.

Na ulicích nebyla ani noha, za okny jsem viděla rodiny sedící u slavnostní večeře. Pouze u stromečku postávala zbloudilá postava. Mladík zhruba mého věku se kochal vánočním stromečkem a k tomu popíjel z termosky horké víno, které vonělo až ke mně. Vyměnili jsme si nesmělé úsměvy a po chvilce mi nabídl svařák na zahřátí. Nejdřív jsem chtěla odmítnout, ale jeho krásné oči a milý úsměv si mě okamžitě získaly. Zkrátka dnes je to už deset let a pohled jeho očí mi podlamuje kolena stále! Byl to ten nejkrásnější vánoční dárek, jaký jsem mohla dostat.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V poslední dekádě dubna se konečně probudíte ze zimního spánku a začnete na sobě pracovat. Zaberete v profesní oblasti a nové zážitky přijdou i na poli lásky. Milí Býci, pamatujte, že jen…