Ženy přiznaly: Vyzkoušely jsme dvojitou penetraci a takhle jsme si to užily! | Foto: iStock

Foto: iStock

Ženy přiznaly: Vyzkoušely jsme dvojitou penetraci a takhle jsme si to užily!

Pokud některá z vás touží poznat, jak „chutná“ praktika, jíž se říká dvojitá penetrace, pak si přečtěte, co si o této zkušenosti myslí ženy, které to již vyzkoušely. Ať už se dvěma muži, nebo s mužem a erotickou hračkou.

SOFIE: Nejsilnější orgasmus

Minulý měsíc jsem si s přítelem přivedla domů společného kamaráda. Už měsíce jsme flirtovali a mluvili o tom, že bychom chtěli společný sex, a teď přišla ta správná příležitost. Nejdříve jsme se všichni muchlovali a líbali, potom došlo na akci. Přítel do mě vstoupil zezadu, análně, a já jsem se věnovala orálně našemu kamarádovi. Poté jsem si, zatímco byl můj přítel stále v mém zadečku, sedla na toho druhého na koníčka. Tahle poloha moc nešla udržet. Lehla jsem si tedy na svého přítele, on mi opět vklouzl do zadečku a náš kamarád do mě mohl takhle jednoduše vniknout. Byl to nejintenzivnější zážitek s tím nejsilnějším orgasmem, jaký jsem kdy prožila.

Jak si zamilovat anální sex? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

ZUZANA: Chci to zopakovat

Zkoušela jsem to a bylo to skvělé. Během análního sexu jsem použila vibrátor do vaginy a to, co jsem při této kombinaci zažívala, bylo neuvěřitelné. Málem jsem omdlela z toho, jak to bylo intenzivní, prožívala jsem mnohonásobné orgasmy. Určitě si to chci znovu zopakovat!

Pokračování 3 / 6

LÍDA: Jednou a dost

Zkoušela jsem to jednou, partner do mě vnikl análně a já jsem si zavedla vibrátor. Vydržela jsem to jen asi třicet sekund a musela jsem vibrátor vyndat, protože mě totálně rušil od toho, co probíhalo vzadu. Asi nejsem fanynkou této metody.

Pokračování 4 / 6

MARTINA: Je to náročnější

Určitě jsem to vyzkoušela, a dokonce několikrát. Mám ten pocit plnosti hrozně ráda a orgasmy jsou fantastické. Je tu jen limitované množství poloh, které se v tomto případě dají použít, a je to trochu náročnější než běžný sex ve dvou, ale když se chce, tak jde všechno.

Pokračování 5 / 6

HELENA: Spousta divných situací

Bylo to přesně takové, jak jsem si představovala, že se natáčí porno. Vypadá to všechno děsně vzrušující a jednoduché, ale ve skutečnosti je tam spousta divných situací, nastavování se do správných pozic, udržování správných úhlů a ani zážitek to není tak skvělý. Není to špatné, ale ani dobré.

Pokračování 6 / 6

JITKA: Je to nepopsatelné

Byl to bezesporu velice zajímavý zážitek. Být mezi dvěma muži a cítit, že jsou ve vás dva najednou, to je nepopsatelné, musíte to vyzkoušet. Jinak ovšem nastavení do správné polohy trvá moc dlouho, akt samotný se potom nedá vydržet dělat tak dlouho, jak by se mi líbilo. Jsem ráda, že jsem si to zkusila, ale není to nic, co bych musela zkoušet znovu.

Doporučujeme

Články odjinud