Ženy přiznaly: Vyzkoušely jsme dvojitou penetraci a takhle jsme si to užily!

14. 6. 2022
Foto: iStock
Ženy přiznaly: Vyzkoušely jsme dvojitou penetraci a takhle jsme si to užily! | Foto: iStock
Pokud některá z vás touží poznat, jak „chutná“ praktika, které se říká dvojitá penetrace, pak si přečtěte, co si o této zkušenosti myslí ženy, které to již vyzkoušely. Ať už se dvěma muži, nebo s mužem a erotickou hračkou.

SOFIE: Nejsilnější orgasmus

Minulý měsíc jsem si s přítelem přivedla domů společného kamaráda. Už měsíce jsme flirtovali a mluvili o tom, že bychom chtěli společný sex, a teď přišla ta správná příležitost. Nejdříve jsme se všichni muchlovali a líbali, potom došlo na akci. Přítel do mě vstoupil zezadu, análně, a já jsem se věnovala orálně našemu kamarádovi. Poté jsem si, zatímco byl můj přítel stále v mém zadečku, sedla na toho druhého na koníčka. Tahle poloha moc nešla udržet. Lehla jsem si tedy na svého přítele, on mi opět vklouzl do zadečku a náš kamarád do mě mohl takhle jednoduše vniknout. Byl to nejintenzivnější zážitek s tím nejsilnějším orgasmem, jaký jsem kdy prožila.

Jak si zamilovat anální sex? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V červnu to s vámi bylo jako na houpačce. Momentálně však víte, že vás všechno posílilo. Zkrátka a dobře. Chybami se člověk učí, to je jisté. Pokud jste se rozešly s partnerem, s nímž jste…